A.M.C. - A Správa nehnuteľností s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35861266
DIČ: 2021732845
IČ DPH: SK2021732845
Kvačalova 15, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kvačalova 15, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.32
Dátum vzniku: 8. 7. 2003
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2007
Spisová značka: Sro/29176/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Andrea Cíchová od 8. 7. 2003
    konateľspoločník
  • Miroslav Cích od 17. 2. 2010
    prokuristaspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť A.M.C. - A Správa nehnuteľností s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 12 % na 6,3 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 110,4 tis. €.

110,4 tis. €
Tržby
6,3 tis. €
Zisk
73,6 tis. €
Aktíva
43,1 tis. €
Vlastné imanie
41 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,9 tis., 2022 −5,7 tis., 2023 4,5 tis., 2024 7,2 tis., 2025 6,3 tis.202110,9 tis.2022−5,7 tis.20234,5 tis.20247,2 tis.20256,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 98,3 tis., 2022 95,8 tis., 2023 104,3 tis., 2024 105,4 tis., 2025 110,4 tis.202198,3 tis.202295,8 tis.2023104,3 tis.2024105,4 tis.2025110,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 110,4 tis. € 6,3 tis. €
2024 105,4 tis. € 7,2 tis. €
2023 104,3 tis. € 4,5 tis. €
2022 95,8 tis. € -5,7 tis. €
2021 98,3 tis. € 10,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie43,1 tis. €
  • Záväzky30,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma A.M.C. - A Správa nehnuteľností s.r.o. v konkurze?

A.M.C. - A Správa nehnuteľností s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma A.M.C. - A Správa nehnuteľností s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala A.M.C. - A Správa nehnuteľností s.r.o. tržby 110,4 tis. €.

Je firma A.M.C. - A Správa nehnuteľností s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 A.M.C. - A Správa nehnuteľností s.r.o. dosiahla zisk 6,3 tis. €.

Je A.M.C. - A Správa nehnuteľností s.r.o. platiteľom DPH?

A.M.C. - A Správa nehnuteľností s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma A.M.C. - A Správa nehnuteľností s.r.o. sídli?

A.M.C. - A Správa nehnuteľností s.r.o. má sídlo na adrese Kvačalova 15, Bratislava, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026