Istrex Oil s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35860782
DIČ: 2020290118
IČ DPH: SK2020290118
Šustekova 49, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Šustekova 49, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.30
Dátum vzniku: 30. 6. 2003
Základné imanie: 19,9 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2003
Spisová značka: Sro/29129/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti - maloobchod; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti - veľkoobchod; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Peter Mrvík od 30. 6. 2003
    konateľ
  • C.O.Q. spol. s r.o. od 9. 9. 2022
    spoločník
  • Ing. Ivana Mrvíková od 24. 11. 2016
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Istrex Oil s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 1 % na 127,7 tis. € a tržby jej narástli o 9 % na 3,5 mil. €.

3,5 mil. €
Tržby
127,7 tis. €
Zisk
3,5 mil. €
Celkové výnosy
1,8 mil. €
Aktíva
952,7 tis. €
Vlastné imanie
48 %
Celková zadlženosť
5,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 228,6 tis., 2022 142,4 tis., 2023 93,8 tis., 2024 129,2 tis., 2025 127,7 tis.2021228,6 tis.2022142,4 tis.202393,8 tis.2024129,2 tis.2025127,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,3 mil., 2022 3,3 mil., 2023 3,1 mil., 2024 3,2 mil., 2025 3,5 mil.20213,3 mil.20223,3 mil.20233,1 mil.20243,2 mil.20253,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,5 mil. € 127,7 tis. €
2024 3,2 mil. € 129,2 tis. €
2023 3,1 mil. € 93,8 tis. €
2022 3,3 mil. € 142,4 tis. €
2021 3,3 mil. € 228,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok629 €
  • Zásoby775,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,0 mil. €
  • Finančné účty3,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie19,9 tis. €
  • Kapitálové fondy30,9 tis. €
  • Fondy zo zisku2,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov772,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie127,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky587,5 tis. €
  • Bankové úvery281,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Istrex Oil s.r.o. v konkurze?

Istrex Oil s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Istrex Oil s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Istrex Oil s.r.o. tržby 3,5 mil. €.

Je firma Istrex Oil s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Istrex Oil s.r.o. dosiahla zisk 127,7 tis. €.

Je Istrex Oil s.r.o. platiteľom DPH?

Istrex Oil s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Istrex Oil s.r.o. sídli?

Istrex Oil s.r.o. má sídlo na adrese Šustekova 49, Bratislava, 851 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026