GEFOS SLOVAKIA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35859890
DIČ: 2020217232
IČ DPH: SK2020217232
Bojnická 3, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bojnická 3, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 18. 6. 2003
Základné imanie: 9,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 2. 9. 2003
Spisová značka: Sro/29039/B
Predmet podnikania (výber): geodetické a kartografické činnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Kateřina Nakládalová od 21. 4. 2004
    konateľspoločník
  • GEFOS a.s. od 11. 5. 2004
    spoločník
  • Ing. Filip Kobrle od 30. 6. 2022
    spoločník
  • Jaroslav Kocián od 30. 6. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2026

Spoločnosť GEFOS SLOVAKIA, s.r.o. v roku 2026 zvýšila zisk o 68 % na 133,5 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 1,9 mil. €.

1,9 mil. €
Tržby
133,5 tis. €
Zisk
1,9 mil. €
Celkové výnosy
1,5 mil. €
Aktíva
1,1 mil. €
Vlastné imanie
27 %
Celková zadlženosť
76,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 26,1 tis., 2023 161,1 tis., 2024 202,8 tis., 2025 79,5 tis., 2026 133,5 tis.202226,1 tis.2023161,1 tis.2024202,8 tis.202579,5 tis.2026133,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 1,2 mil., 2023 1,7 mil., 2024 1,8 mil., 2025 2,0 mil., 2026 1,9 mil.20221,2 mil.20231,7 mil.20241,8 mil.20252,0 mil.20261,9 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2025 2,1 mil., 2026 1,9 mil.2022–2023–2024–20252,1 mil.20261,9 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2025 22,5 tis., 2026 33,9 tis.2022–2023–2024–202522,5 tis.202633,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2026 1,9 mil. € 133,5 tis. €
2025 2,0 mil. € 79,5 tis. €
2024 1,8 mil. € 202,8 tis. €
2023 1,7 mil. € 161,1 tis. €
2022 1,2 mil. € 26,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2026

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok9,2 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok144,3 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky251,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky459,7 tis. €
  • Finančné účty591,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie16,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie9,0 tis. €
  • Fondy zo zisku900 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov932,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie133,5 tis. €
  • Rezervy97,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky79,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky219,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GEFOS SLOVAKIA, s.r.o. v konkurze?

GEFOS SLOVAKIA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GEFOS SLOVAKIA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 mala GEFOS SLOVAKIA, s.r.o. tržby 1,9 mil. €.

Je firma GEFOS SLOVAKIA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 GEFOS SLOVAKIA, s.r.o. dosiahla zisk 133,5 tis. €.

Je GEFOS SLOVAKIA, s.r.o. platiteľom DPH?

GEFOS SLOVAKIA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GEFOS SLOVAKIA, s.r.o. sídli?

GEFOS SLOVAKIA, s.r.o. má sídlo na adrese Bojnická 3, Bratislava, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026