ZSE Energy Solutions, s.r.o. v likvidácii

V likvidácii
IČO: 35859423
DIČ: 2020264246
IČ DPH: SK2020264246
Čulenova 6, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Čulenova 6, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Oprava a inštalácia strojov a prístrojov 33.14
Dátum vzniku: 10. 6. 2003
Základné imanie: 200,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2003
Spisová značka: Sro/28992/B
Predmet podnikania (výber): inžinierska činnosť vo výstavbe-obstarávateľská činnosť; rozvoj a projektovanie alebo konštruovanie vyhradených elektrických zariadení; projektová činnosť v investičnej výstavbe …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Juraj Krajcár od 12. 3. 2026
    konateľlikvidátor
  • Západoslovenská energetika, a.s. od 27. 11. 2003
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ZSE Energy Solutions, s.r.o. v likvidácii v roku 2025 znížila zisk o 53 % na 1,7 tis. € a tržby jej klesli o 42 % na 5,0 tis. €.

5,0 tis. €
Tržby
1,7 tis. €
Zisk
5,0 tis. €
Celkové výnosy
258,7 tis. €
Aktíva
254,5 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 −11,9 tis., 2021 12,5 tis., 2023 13,1 tis., 2024 3,6 tis., 2025 1,7 tis.2020−11,9 tis.202112,5 tis.202313,1 tis.20243,6 tis.20251,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,2 tis., 2023 7,2 tis., 2024 8,6 tis., 2025 5,0 tis.2020–20212,2 tis.20237,2 tis.20248,6 tis.20255,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,0 tis. € 1,7 tis. €
2024 8,6 tis. € 3,6 tis. €
2023 7,2 tis. € 13,1 tis. €
2021 2,2 tis. € 12,5 tis. €
2020 — -11,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky252,1 tis. €
  • Finančné účty6,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie200,0 tis. €
  • Fondy zo zisku247,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-194,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ZSE Energy Solutions, s.r.o. v likvidácii v konkurze?

ZSE Energy Solutions, s.r.o. v likvidácii nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ZSE Energy Solutions, s.r.o. v likvidácii tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ZSE Energy Solutions, s.r.o. v likvidácii tržby 5,0 tis. €.

Je firma ZSE Energy Solutions, s.r.o. v likvidácii v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ZSE Energy Solutions, s.r.o. v likvidácii dosiahla zisk 1,7 tis. €.

Je ZSE Energy Solutions, s.r.o. v likvidácii platiteľom DPH?

ZSE Energy Solutions, s.r.o. v likvidácii je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ZSE Energy Solutions, s.r.o. v likvidácii sídli?

ZSE Energy Solutions, s.r.o. v likvidácii má sídlo na adrese Čulenova 6, Bratislava, 811 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026