Boomerang Smartmedia, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35857722
DIČ: 2021726696
IČ DPH: SK2021726696
Trnavská cesta 84, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Trnavská cesta 84, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 28. 3. 2003
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2004
Spisová značka: Sro/28811/B
Predmet podnikania (výber): vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti; administratívne práce; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • David Snášel od 24. 8. 2026
    konateľ
  • Monika Kosiaková od 28. 10. 2014
    konateľ
  • LED MULTIMEDIA s.r.o. od 24. 8. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Boomerang Smartmedia, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 173 % na 185,8 tis. € a tržby jej narástli o 40 % na 835,2 tis. €.

835,2 tis. €
Tržby
185,8 tis. €
Zisk
838,4 tis. €
Celkové výnosy
310,8 tis. €
Aktíva
193,1 tis. €
Vlastné imanie
38 %
Celková zadlženosť
35,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,7 tis., 2022 24,0 tis., 2023 19,6 tis., 2024 68,2 tis., 2025 185,8 tis.20215,7 tis.202224,0 tis.202319,6 tis.202468,2 tis.2025185,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 246,6 tis., 2022 361,7 tis., 2023 468,2 tis., 2024 595,9 tis., 2025 835,2 tis.2021246,6 tis.2022361,7 tis.2023468,2 tis.2024595,9 tis.2025835,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 835,2 tis. € 185,8 tis. €
2024 595,9 tis. € 68,2 tis. €
2023 468,2 tis. € 19,6 tis. €
2022 361,7 tis. € 24,0 tis. €
2021 246,6 tis. € 5,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok25,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky15,8 tis. €
  • Finančné účty269,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie185,8 tis. €
  • Rezervy2,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky16,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky98,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Boomerang Smartmedia, s. r. o. v konkurze?

Boomerang Smartmedia, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Boomerang Smartmedia, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Boomerang Smartmedia, s. r. o. tržby 835,2 tis. €.

Je firma Boomerang Smartmedia, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Boomerang Smartmedia, s. r. o. dosiahla zisk 185,8 tis. €.

Je Boomerang Smartmedia, s. r. o. platiteľom DPH?

Boomerang Smartmedia, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Boomerang Smartmedia, s. r. o. sídli?

Boomerang Smartmedia, s. r. o. má sídlo na adrese Trnavská cesta 84, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026