PALLAS spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35857382
DIČ: 2021725585
IČ DPH: SK2021725585
Budatínska 7, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Budatínska 7, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 10. 3. 2003
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2008
Spisová značka: Sro/28773/B
Predmet podnikania (výber): uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien; výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia stav…; sprostredkovateľská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Patrik Palaj od 10. 3. 2003
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PALLAS spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 8,9 tis. € a tržby jej narástli o 14 % na 50,7 tis. €.

50,7 tis. €
Tržby
8,9 tis. €
Zisk
50,8 tis. €
Celkové výnosy
435,1 tis. €
Aktíva
36,7 tis. €
Vlastné imanie
92 %
Celková zadlženosť
69,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −8,2 tis., 2022 1,7 tis., 2023 1,8 tis., 2024 789, 2025 8,9 tis.2021−8,2 tis.20221,7 tis.20231,8 tis.202478920258,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 17,8 tis., 2022 27,8 tis., 2023 51,9 tis., 2024 44,4 tis., 2025 50,7 tis.202117,8 tis.202227,8 tis.202351,9 tis.202444,4 tis.202550,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 50,7 tis. € 8,9 tis. €
2024 44,4 tis. € 789 €
2023 51,9 tis. € 1,8 tis. €
2022 27,8 tis. € 1,7 tis. €
2021 17,8 tis. € -8,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok382,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky12,6 tis. €
  • Finančné účty39,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov21,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie8,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky100,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky278,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PALLAS spol. s r.o. v konkurze?

PALLAS spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PALLAS spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PALLAS spol. s r.o. tržby 50,7 tis. €.

Je firma PALLAS spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PALLAS spol. s r.o. dosiahla zisk 8,9 tis. €.

Je PALLAS spol. s r.o. platiteľom DPH?

PALLAS spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PALLAS spol. s r.o. sídli?

PALLAS spol. s r.o. má sídlo na adrese Budatínska 7, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026