TRALYCO, SK, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35855991
DIČ: 2020240013
IČ DPH: SK2020240013
Stará Vajnorská 17/A/12495, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Stará Vajnorská 17/A/12495, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 16. 4. 2003
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2003
Spisová značka: Sro/28625/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Bay Vu od 30. 5. 2014
    konateľspoločník
  • Mgr. Cuong Nguyen Thanh od 30. 5. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TRALYCO, SK, spol. s r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 77,9 tis. € a tržby jej narástli o 10 % na 6,4 mil. €.

6,4 mil. €
Tržby
77,9 tis. €
Strata
6,4 mil. €
Celkové výnosy
2,9 mil. €
Aktíva
1,5 mil. €
Vlastné imanie
48 %
Celková zadlženosť
4,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 57,2 tis., 2022 450,7 tis., 2023 406,2 tis., 2024 152,8 tis., 2025 −77,9 tis.202157,2 tis.2022450,7 tis.2023406,2 tis.2024152,8 tis.2025−77,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 4,9 mil., 2022 5,4 mil., 2023 5,2 mil., 2024 5,8 mil., 2025 6,4 mil.20214,9 mil.20225,4 mil.20235,2 mil.20245,8 mil.20256,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 6,4 mil. € -77,9 tis. €
2024 5,8 mil. € 152,8 tis. €
2023 5,2 mil. € 406,2 tis. €
2022 5,4 mil. € 450,7 tis. €
2021 4,9 mil. € 57,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok135,2 tis. €
  • Zásoby1,3 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,2 mil. €
  • Finančné účty354,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Kapitálové fondy593,0 tis. €
  • Fondy zo zisku332 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,0 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-77,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky101,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,3 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TRALYCO, SK, spol. s r.o. v konkurze?

TRALYCO, SK, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TRALYCO, SK, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TRALYCO, SK, spol. s r.o. tržby 6,4 mil. €.

Je firma TRALYCO, SK, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TRALYCO, SK, spol. s r.o. vykázala stratu 77,9 tis. €.

Je TRALYCO, SK, spol. s r.o. platiteľom DPH?

TRALYCO, SK, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TRALYCO, SK, spol. s r.o. sídli?

TRALYCO, SK, spol. s r.o. má sídlo na adrese Stará Vajnorská 17/A/12495, Bratislava, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026