LIONS INDUSTRIES, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35852861
DIČ: 2020226604
IČ DPH: SK2020226604
Krížna 4922/46, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Krížna 4922/46, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.75
Dátum vzniku: 27. 2. 2003
Základné imanie: 350,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2003
Spisová značka: Sro/28307/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Branislav Šottník od 18. 2. 2008
    konateľspoločník
  • Ing. Igor Pieš od 18. 2. 2008
    konateľspoločník
  • Mgr. Lucia Holická od 1. 1. 2023
    konateľ
  • Patrik Pieš od 1. 1. 2023
    konateľ
  • API HOLDING, a. s. od 11. 12. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LIONS INDUSTRIES, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 24 % na 329,7 tis. € a tržby jej klesli o 12 % na 5,6 mil. €.

5,6 mil. €
Tržby
329,7 tis. €
Zisk
5,8 mil. €
Celkové výnosy
3,2 mil. €
Aktíva
1,5 mil. €
Vlastné imanie
53 %
Celková zadlženosť
13,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 554,9 tis., 2022 1,0 mil., 2023 622,7 tis., 2024 433,7 tis., 2025 329,7 tis.2021554,9 tis.20221,0 mil.2023622,7 tis.2024433,7 tis.2025329,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 6,6 mil., 2022 10,2 mil., 2023 7,8 mil., 2024 6,4 mil., 2025 5,6 mil.20216,6 mil.202210,2 mil.20237,8 mil.20246,4 mil.20255,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,6 mil. € 329,7 tis. €
2024 6,4 mil. € 433,7 tis. €
2023 7,8 mil. € 622,7 tis. €
2022 10,2 mil. € 1,0 mil. €
2021 6,6 mil. € 554,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok106,7 tis. €
  • Zásoby883,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,3 mil. €
  • Finančné účty963,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie350,0 tis. €
  • Fondy zo zisku35,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov806,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie329,7 tis. €
  • Rezervy1,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky174,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,5 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LIONS INDUSTRIES, s.r.o. v konkurze?

LIONS INDUSTRIES, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LIONS INDUSTRIES, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LIONS INDUSTRIES, s.r.o. tržby 5,6 mil. €.

Je firma LIONS INDUSTRIES, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LIONS INDUSTRIES, s.r.o. dosiahla zisk 329,7 tis. €.

Je LIONS INDUSTRIES, s.r.o. platiteľom DPH?

LIONS INDUSTRIES, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LIONS INDUSTRIES, s.r.o. sídli?

LIONS INDUSTRIES, s.r.o. má sídlo na adrese Krížna 4922/46, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026