Bratislavská spoločnosť pre správu majetku, a. s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35847689
DIČ: 2021700637
IČ DPH: SK2021700637
Vajnorská ulica 135, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vajnorská ulica 135, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 17. 10. 2002
Základné imanie: 7,5 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 2. 2004
Spisová značka: Sro/27764/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Hlavné mesto Slovenskej republiky Bratislava od 24. 6. 2026
    spoločník
  • Ing. Andrej Včelík od 24. 6. 2026
    člen predstavenstva
  • Ing. Monika Ďurajková od 24. 6. 2026
    člen dozornej rady
  • Marek Machata od 24. 6. 2026
    člen dozornej rady
  • Mgr. Kamil Bodnár od 24. 6. 2026
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Bratislavská spoločnosť pre správu majetku, a. s. v roku 2025 zvýšila zisk o 2 % na 69,7 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 2,2 mil. €.

2,2 mil. €
Tržby
69,7 tis. €
Zisk
2,2 mil. €
Celkové výnosy
11,3 mil. €
Aktíva
9,1 mil. €
Vlastné imanie
20 %
Celková zadlženosť
72,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 23,8 tis., 2022 104,6 tis., 2023 136,2 tis., 2024 68,5 tis., 2025 69,7 tis.202123,8 tis.2022104,6 tis.2023136,2 tis.202468,5 tis.202569,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,3 mil., 2022 1,5 mil., 2023 1,7 mil., 2024 2,0 mil., 2025 2,2 mil.20211,3 mil.20221,5 mil.20231,7 mil.20242,0 mil.20252,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,2 mil. € 69,7 tis. €
2024 2,0 mil. € 68,5 tis. €
2023 1,7 mil. € 136,2 tis. €
2022 1,5 mil. € 104,6 tis. €
2021 1,3 mil. € 23,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok12,3 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok9,9 mil. €
  • Zásoby294 €
  • Krátkodobé pohľadávky156,5 tis. €
  • Finančné účty1,2 mil. €
  • Časové rozlíšenie12,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,5 mil. €
  • Fondy zo zisku1,6 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie69,7 tis. €
  • Rezervy63,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky217,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky300,3 tis. €
  • Bankové úvery1,6 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Bratislavská spoločnosť pre správu majetku, a. s. v konkurze?

Bratislavská spoločnosť pre správu majetku, a. s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Bratislavská spoločnosť pre správu majetku, a. s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Bratislavská spoločnosť pre správu majetku, a. s. tržby 2,2 mil. €.

Je firma Bratislavská spoločnosť pre správu majetku, a. s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Bratislavská spoločnosť pre správu majetku, a. s. dosiahla zisk 69,7 tis. €.

Je Bratislavská spoločnosť pre správu majetku, a. s. platiteľom DPH?

Bratislavská spoločnosť pre správu majetku, a. s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Bratislavská spoločnosť pre správu majetku, a. s. sídli?

Bratislavská spoločnosť pre správu majetku, a. s. má sídlo na adrese Vajnorská ulica 135, Bratislava, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026