KE Holdings SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35846712
DIČ: 2020239221
IČ DPH: SK2020239221
Jókaiho ul. 24, Komárno

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jókaiho ul. 24, Komárno Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.21
Dátum vzniku: 7. 11. 2002
Základné imanie: 7,5 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2003
Spisová značka: Sro/48097/N
Predmet podnikania (výber): reklamná a propagačná činnosť; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • JUDr. Tamás Puskás od 6. 6. 2018
    konateľ
  • Eliška Nováková od 25. 8. 2022
    spoločník
  • Klára Lima od 25. 8. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KE Holdings SK s.r.o. v roku 2025 znížila stratu o 37 % na 14,3 tis. € a tržby jej narástli o 45 % na 15,2 tis. €.

15,2 tis. €
Tržby
14,3 tis. €
Strata
15,2 tis. €
Celkové výnosy
482,2 tis. €
Aktíva
462,3 tis. €
Vlastné imanie
4 %
Celková zadlženosť
48,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,5 tis., 2022 4,5 tis., 2023 12,2 tis., 2024 −22,9 tis., 2025 −14,3 tis.20217,5 tis.20224,5 tis.202312,2 tis.2024−22,9 tis.2025−14,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 42,0 tis., 2022 42,3 tis., 2023 42,4 tis., 2024 10,5 tis., 2025 15,2 tis.202142,0 tis.202242,3 tis.202342,4 tis.202410,5 tis.202515,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 15,2 tis. € -14,3 tis. €
2024 10,5 tis. € -22,9 tis. €
2023 42,4 tis. € 12,2 tis. €
2022 42,3 tis. € 4,5 tis. €
2021 42,0 tis. € 7,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok481,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky309 €
  • Finančné účty286 €
  • Časové rozlíšenie117 €

Pasíva

  • Základné imanie7,5 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov468,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-14,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky18,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie139 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KE Holdings SK s.r.o. v konkurze?

KE Holdings SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KE Holdings SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KE Holdings SK s.r.o. tržby 15,2 tis. €.

Je firma KE Holdings SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KE Holdings SK s.r.o. vykázala stratu 14,3 tis. €.

Je KE Holdings SK s.r.o. platiteľom DPH?

KE Holdings SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KE Holdings SK s.r.o. sídli?

KE Holdings SK s.r.o. má sídlo na adrese Jókaiho ul. 24, Komárno, 945 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026