T-PARKES INVEST, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35844094
DIČ: 2021689659
IČ DPH: SK2021689659
Panenská 6, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Panenská 6, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.31
Dátum vzniku: 25. 9. 2002
Základné imanie: 497,9 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2004
Spisová značka: Sro/27385/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností (realitná činnosť) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • JUDr. Adriana Benková od 3. 6. 2009
    konateľ
  • JUDr. Pavel Bagin od 3. 6. 2009
    konateľ
  • JUDr. Ľubica Benčurová od 3. 6. 2009
    konateľ
  • IURIS INVEST, s.r.o. od 14. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť T-PARKES INVEST, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 43 % na 77,7 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 433,6 tis. €.

433,6 tis. €
Tržby
77,7 tis. €
Zisk
437,3 tis. €
Celkové výnosy
1,7 mil. €
Aktíva
501,0 tis. €
Vlastné imanie
71 %
Celková zadlženosť
52,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 51,4 tis., 2022 30,3 tis., 2023 −49,9 tis., 2024 54,4 tis., 2025 77,7 tis.202151,4 tis.202230,3 tis.2023−49,9 tis.202454,4 tis.202577,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 364,8 tis., 2022 390,4 tis., 2023 463,5 tis., 2024 418,0 tis., 2025 433,6 tis.2021364,8 tis.2022390,4 tis.2023463,5 tis.2024418,0 tis.2025433,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 433,6 tis. € 77,7 tis. €
2024 418,0 tis. € 54,4 tis. €
2023 463,5 tis. € -49,9 tis. €
2022 390,4 tis. € 30,3 tis. €
2021 364,8 tis. € 51,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok812,9 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky857,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky28,1 tis. €
  • Finančné účty19,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie14,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie497,9 tis. €
  • Fondy zo zisku74,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-148,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie77,7 tis. €
  • Rezervy150 €
  • Krátkodobé záväzky49,5 tis. €
  • Bankové úvery1,1 mil. €
  • Časové rozlíšenie109,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma T-PARKES INVEST, s.r.o. v konkurze?

T-PARKES INVEST, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma T-PARKES INVEST, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala T-PARKES INVEST, s.r.o. tržby 433,6 tis. €.

Je firma T-PARKES INVEST, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 T-PARKES INVEST, s.r.o. dosiahla zisk 77,7 tis. €.

Je T-PARKES INVEST, s.r.o. platiteľom DPH?

T-PARKES INVEST, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma T-PARKES INVEST, s.r.o. sídli?

T-PARKES INVEST, s.r.o. má sídlo na adrese Panenská 6, Bratislava, 811 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026