HORNBACH - Baumarkt SK spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35838949
DIČ: 2020262684
IČ DPH: SK2020262684
Galvaniho 9, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Galvaniho 9, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.52
Dátum vzniku: 24. 6. 2002
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2003
Spisová značka: Sro/26847/B
Predmet podnikania (výber): osadzovanie a montáž vstavaných políc a skríň; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jaroslav Paděra od 1. 3. 2012
    konateľ
  • Ing. Lada Šmolková od 1. 10. 2010
    konateľ
  • Stanislava Hradilová od 1. 3. 2020
    konateľ
  • HORNBACH International GmbH od 6. 1. 2022
    spoločník
  • Manfred Kummer od 15. 5. 2009
    prokurista
  • Philipp Bauer od 11. 3. 2022
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2026

Spoločnosť HORNBACH - Baumarkt SK spol. s r.o. v roku 2026 znížila zisk o 44 % na 3,4 mil. € a tržby jej ostali na 167,9 mil. €.

167,9 mil. €
Tržby
3,4 mil. €
Zisk
169,0 mil. €
Celkové výnosy
81,3 mil. €
Aktíva
40,6 mil. €
Vlastné imanie
50 %
Celková zadlženosť
18,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 7,4 mil., 2023 5,8 mil., 2024 5,9 mil., 2025 6,1 mil., 2026 3,4 mil.20227,4 mil.20235,8 mil.20245,9 mil.20256,1 mil.20263,4 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 137,3 mil., 2023 165,1 mil., 2024 164,3 mil., 2025 168,1 mil., 2026 167,9 mil.2022137,3 mil.2023165,1 mil.2024164,3 mil.2025168,1 mil.2026167,9 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2025 169,2 mil., 2026 169,0 mil.2022–2023–2024–2025169,2 mil.2026169,0 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2025 1,6 mil., 2026 1,2 mil.2022–2023–2024–20251,6 mil.20261,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2026 167,9 mil. € 3,4 mil. €
2025 168,1 mil. € 6,1 mil. €
2024 164,3 mil. € 5,9 mil. €
2023 165,1 mil. € 5,8 mil. €
2022 137,3 mil. € 7,4 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2026

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok39,7 mil. €
  • Zásoby35,5 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky715,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,8 mil. €
  • Finančné účty3,5 mil. €
  • Časové rozlíšenie177,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy3,6 mil. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov33,6 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,4 mil. €
  • Rezervy2,1 mil. €
  • Dlhodobé záväzky10,5 mil. €
  • Krátkodobé záväzky27,7 mil. €
  • Časové rozlíšenie432,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HORNBACH - Baumarkt SK spol. s r.o. v konkurze?

HORNBACH - Baumarkt SK spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HORNBACH - Baumarkt SK spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 mala HORNBACH - Baumarkt SK spol. s r.o. tržby 167,9 mil. €.

Je firma HORNBACH - Baumarkt SK spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 HORNBACH - Baumarkt SK spol. s r.o. dosiahla zisk 3,4 mil. €.

Je HORNBACH - Baumarkt SK spol. s r.o. platiteľom DPH?

HORNBACH - Baumarkt SK spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HORNBACH - Baumarkt SK spol. s r.o. sídli?

HORNBACH - Baumarkt SK spol. s r.o. má sídlo na adrese Galvaniho 9, Bratislava, 821 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026