SLOVUNIT PRI ŠAJBÁCH 1 s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35837608
DIČ: 2020262717
IČ DPH: SK2020262717
Račianska 96, Bratislava - mestská časť Rača

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Račianska 96, Bratislava - mestská časť Rača Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.30
Dátum vzniku: 7. 5. 2002
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2002
Spisová značka: Sro/26685/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Michal Borguľa od 4. 10. 2022
    konateľ
  • Martin Biró od 22. 9. 2025
    konateľ
  • SLOVUNIT a. s. od 30. 9. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SLOVUNIT PRI ŠAJBÁCH 1 s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 63 % na 4,0 tis. € a tržby jej klesli o 23 % na 237,8 tis. €.

237,8 tis. €
Tržby
4,0 tis. €
Zisk
315,3 tis. €
Celkové výnosy
2,1 mil. €
Aktíva
145,9 tis. €
Vlastné imanie
93 %
Celková zadlženosť
67,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 916,7 tis., 2022 26,9 tis., 2023 −18,2 tis., 2024 10,8 tis., 2025 4,0 tis.2021916,7 tis.202226,9 tis.2023−18,2 tis.202410,8 tis.20254,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,5 mil., 2022 242,9 tis., 2023 157,9 tis., 2024 309,7 tis., 2025 237,8 tis.20211,5 mil.2022242,9 tis.2023157,9 tis.2024309,7 tis.2025237,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 237,8 tis. € 4,0 tis. €
2024 309,7 tis. € 10,8 tis. €
2023 157,9 tis. € -18,2 tis. €
2022 242,9 tis. € 26,9 tis. €
2021 1,5 mil. € 916,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok895,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,2 mil. €
  • Finančné účty55,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,0 tis. €
  • Kapitálové fondy43,7 tis. €
  • Fondy zo zisku697 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov90,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie4,0 tis. €
  • Rezervy500 €
  • Krátkodobé záväzky87,6 tis. €
  • Bankové úvery1,9 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SLOVUNIT PRI ŠAJBÁCH 1 s. r. o. v konkurze?

SLOVUNIT PRI ŠAJBÁCH 1 s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SLOVUNIT PRI ŠAJBÁCH 1 s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SLOVUNIT PRI ŠAJBÁCH 1 s. r. o. tržby 237,8 tis. €.

Je firma SLOVUNIT PRI ŠAJBÁCH 1 s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SLOVUNIT PRI ŠAJBÁCH 1 s. r. o. dosiahla zisk 4,0 tis. €.

Je SLOVUNIT PRI ŠAJBÁCH 1 s. r. o. platiteľom DPH?

SLOVUNIT PRI ŠAJBÁCH 1 s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SLOVUNIT PRI ŠAJBÁCH 1 s. r. o. sídli?

SLOVUNIT PRI ŠAJBÁCH 1 s. r. o. má sídlo na adrese Račianska 96, Bratislava - mestská časť Rača, 831 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026