Macropulos s.r.o. v likvidácii

V likvidácii
IČO: 35834749
DIČ: 2021643613
Sedmokrásková 6, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sedmokrásková 6, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 10. 4. 2002
Základné imanie: 16,9 tis. €
Spisová značka: Sro/26393/B
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Fudžajra a.s. od 5. 1. 2019
    spoločník
  • Michal Smolík od 7. 12. 2018
    likvidátor

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2017

Spoločnosť Macropulos s.r.o. v likvidácii v roku 2017 sa prepadla zo zisku do straty 25,3 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 176,4 tis. €.

176,4 tis. €
Tržby
25,3 tis. €
Strata
225,6 tis. €
Aktíva
147,8 tis. €
Vlastné imanie
34 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2013 8,1 tis., 2014 1,4 tis., 2015 32,1 tis., 2016 2,6 tis., 2017 −25,3 tis.20138,1 tis.20141,4 tis.201532,1 tis.20162,6 tis.2017−25,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2013 144,6 tis., 2014 93,6 tis., 2015 161,8 tis., 2016 163,6 tis., 2017 176,4 tis.2013144,6 tis.201493,6 tis.2015161,8 tis.2016163,6 tis.2017176,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2017 176,4 tis. € -25,3 tis. €
2016 163,6 tis. € 2,6 tis. €
2015 161,8 tis. € 32,1 tis. €
2014 93,6 tis. € 1,4 tis. €
2013 144,6 tis. € 8,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2017

Pasíva

  • Vlastné imanie147,8 tis. €
  • Záväzky77,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Macropulos s.r.o. v likvidácii v konkurze?

Macropulos s.r.o. v likvidácii nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Macropulos s.r.o. v likvidácii tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2017 mala Macropulos s.r.o. v likvidácii tržby 176,4 tis. €.

Je firma Macropulos s.r.o. v likvidácii v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2017 Macropulos s.r.o. v likvidácii vykázala stratu 25,3 tis. €.

Kde firma Macropulos s.r.o. v likvidácii sídli?

Macropulos s.r.o. v likvidácii má sídlo na adrese Sedmokrásková 6, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026