Fidelitas, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35833254
DIČ: 2021634186
IČ DPH: SK2021634186
Poliklinika Karlova Ves, Líščie údolie 57, Bratislava - mestská časť Karlova Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Poliklinika Karlova Ves, Líščie údolie 57, Bratislava - mestská časť Karlova Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 18. 3. 2002
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/26236/B
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie zdravotnej starostlivosti v neštátnom zdravotníckom zariadení v ambulancii v odbore fyziatria, balneológ…; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Zuzana Desplechin od 3. 6. 2019
    konateľspoločník
  • Mgr. Ing. Robert Jung od 18. 9. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Fidelitas, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 73 % na 96,6 tis. € a tržby jej narástli o 17 % na 1,3 mil. €.

1,3 mil. €
Tržby
96,6 tis. €
Zisk
1,3 mil. €
Celkové výnosy
464,3 tis. €
Aktíva
174,1 tis. €
Vlastné imanie
62 %
Celková zadlženosť
77,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 30,0 tis., 2022 41,1 tis., 2023 87,6 tis., 2024 56,0 tis., 2025 96,6 tis.202130,0 tis.202241,1 tis.202387,6 tis.202456,0 tis.202596,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 704,0 tis., 2022 787,9 tis., 2023 980,0 tis., 2024 1,1 mil., 2025 1,3 mil.2021704,0 tis.2022787,9 tis.2023980,0 tis.20241,1 mil.20251,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,3 mil. € 96,6 tis. €
2024 1,1 mil. € 56,0 tis. €
2023 980,0 tis. € 87,6 tis. €
2022 787,9 tis. € 41,1 tis. €
2021 704,0 tis. € 30,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok5,8 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok199,2 tis. €
  • Zásoby6,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky160,4 tis. €
  • Finančné účty86,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie5,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy14,3 tis. €
  • Fondy zo zisku663 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov56,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie96,6 tis. €
  • Rezervy91,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky143,0 tis. €
  • Bankové úvery47,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie6,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Fidelitas, s.r.o. v konkurze?

Fidelitas, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Fidelitas, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Fidelitas, s.r.o. tržby 1,3 mil. €.

Je firma Fidelitas, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Fidelitas, s.r.o. dosiahla zisk 96,6 tis. €.

Je Fidelitas, s.r.o. platiteľom DPH?

Fidelitas, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Fidelitas, s.r.o. sídli?

Fidelitas, s.r.o. má sídlo na adrese Poliklinika Karlova Ves, Líščie údolie 57, Bratislava - mestská časť Karlova Ves, 842 31.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026