Intrum Justitia Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35831154
DIČ: 2020286510
IČ DPH: SK2020286510
Karadžičova 8, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Karadžičova 8, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Finančné služby okrem poistenia a dôchodkového financovania 64.92
Dátum vzniku: 15. 4. 2010
Základné imanie: 6,7 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2002
Spisová značka: Sro/26033/B
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť; reklamná a propagačná činnosť; forfaiting a factoring …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Andrej Solčányi od 4. 2. 2015
    konateľ
  • Ing. Martin Musil od 4. 2. 2015
    konateľ
  • Ing. Zoltán Papp od 4. 2. 2015
    konateľ
  • Intrum Group Operations AB od 18. 7. 2025
    spoločník
  • Intrum Intl AB od 18. 7. 2025
    spoločník
  • Ing. Karol Jurák od 14. 11. 2022
    člen dozornej rady
  • Marko Hietala od 9. 8. 2022
    člen dozornej rady
  • Péter Felfalusi od 26. 9. 2024
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Intrum Justitia Slovakia s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 574 % na 1,2 mil. € a tržby jej klesli o 89 % na 1,6 mil. €.

1,6 mil. €
Tržby
1,2 mil. €
Zisk
15,9 mil. €
Celkové výnosy
48,5 mil. €
Aktíva
-3,1 mil. €
Vlastné imanie
106 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,4 mil., 2022 −7,3 mil., 2023 −137,1 tis., 2024 178,9 tis., 2025 1,2 mil.20212,4 mil.2022−7,3 mil.2023−137,1 tis.2024178,9 tis.20251,2 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 15,5 mil., 2022 15,1 mil., 2023 15,4 mil., 2024 15,2 mil., 2025 1,6 mil.202115,5 mil.202215,1 mil.202315,4 mil.202415,2 mil.20251,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,6 mil. € 1,2 mil. €
2024 15,2 mil. € 178,9 tis. €
2023 15,4 mil. € -137,1 tis. €
2022 15,1 mil. € -7,3 mil. €
2021 15,5 mil. € 2,4 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok64,0 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok19,5 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky227,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky47,1 mil. €
  • Finančné účty976,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie135,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,7 mil. €
  • Fondy zo zisku665,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-11,7 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,2 mil. €
  • Rezervy310,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky41,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky51,3 mil. €
  • Časové rozlíšenie19,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Intrum Justitia Slovakia s.r.o. v konkurze?

Intrum Justitia Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Intrum Justitia Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Intrum Justitia Slovakia s.r.o. tržby 1,6 mil. €.

Je firma Intrum Justitia Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Intrum Justitia Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 1,2 mil. €.

Je Intrum Justitia Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

Intrum Justitia Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Intrum Justitia Slovakia s.r.o. sídli?

Intrum Justitia Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Karadžičova 8, Bratislava - mestská časť Ružinov.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026