RSR Equipments SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35830701
DIČ: 2020225724
IČ DPH: SK2020225724
Na vrátkach 3344/10, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Na vrátkach 3344/10, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Prenájom a lízing 77.39
Dátum vzniku: 11. 2. 2002
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2002
Spisová značka: Sro/25986/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); prenájom a zapožičanie hnuteľných pohyblivých vecí - technických zariadení pre zvláštne kamerové zábery …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Roland Samek od 24. 5. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RSR Equipments SK, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 32 % na 47,7 tis. € a tržby jej klesli o 31 % na 424,1 tis. €.

424,1 tis. €
Tržby
47,7 tis. €
Zisk
426,4 tis. €
Celkové výnosy
2,1 mil. €
Aktíva
508,2 tis. €
Vlastné imanie
76 %
Celková zadlženosť
18,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 67,9 tis., 2022 89,7 tis., 2023 94,8 tis., 2024 70,2 tis., 2025 47,7 tis.202167,9 tis.202289,7 tis.202394,8 tis.202470,2 tis.202547,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 475,1 tis., 2022 500,9 tis., 2023 512,3 tis., 2024 612,8 tis., 2025 424,1 tis.2021475,1 tis.2022500,9 tis.2023512,3 tis.2024612,8 tis.2025424,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 424,1 tis. € 47,7 tis. €
2024 612,8 tis. € 70,2 tis. €
2023 512,3 tis. € 94,8 tis. €
2022 500,9 tis. € 89,7 tis. €
2021 475,1 tis. € 67,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,6 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky478,5 tis. €
  • Finančné účty4,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie256 €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku1,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov452,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie47,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,6 mil. €
  • Krátkodobé záväzky14,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RSR Equipments SK, s.r.o. v konkurze?

RSR Equipments SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RSR Equipments SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RSR Equipments SK, s.r.o. tržby 424,1 tis. €.

Je firma RSR Equipments SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RSR Equipments SK, s.r.o. dosiahla zisk 47,7 tis. €.

Je RSR Equipments SK, s.r.o. platiteľom DPH?

RSR Equipments SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RSR Equipments SK, s.r.o. sídli?

RSR Equipments SK, s.r.o. má sídlo na adrese Na vrátkach 3344/10, Bratislava, 841 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026