L&L Management, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35830603
DIČ: 2020261540
IČ DPH: SK2020261540
Bosákova 3783/7, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bosákova 3783/7, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.12
Dátum vzniku: 29. 1. 2002
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2002
Spisová značka: Sro/25976/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti, okrem sprostredkovania finančných … …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ladislav Kozmon od 12. 12. 2019
    konateľ
  • Mária Lettrichová od 14. 1. 2026
    konateľ
  • Barbora Brozák od 28. 2. 2026
    spoločník
  • Ing. Marek Lettrich od 28. 2. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť L&L Management, spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 42 % na 3,4 tis. € a tržby jej klesli o 75 % na 113,7 tis. €.

113,7 tis. €
Tržby
3,4 tis. €
Zisk
120,8 tis. €
Celkové výnosy
558,0 tis. €
Aktíva
494,7 tis. €
Vlastné imanie
11 %
Celková zadlženosť
47,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,2 tis., 2022 4,6 tis., 2023 2,6 tis., 2024 5,8 tis., 2025 3,4 tis.20213,2 tis.20224,6 tis.20232,6 tis.20245,8 tis.20253,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 188,2 tis., 2022 240,0 tis., 2023 327,7 tis., 2024 462,8 tis., 2025 113,7 tis.2021188,2 tis.2022240,0 tis.2023327,7 tis.2024462,8 tis.2025113,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 113,7 tis. € 3,4 tis. €
2024 462,8 tis. € 5,8 tis. €
2023 327,7 tis. € 2,6 tis. €
2022 240,0 tis. € 4,6 tis. €
2021 188,2 tis. € 3,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok490,1 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok7,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,4 tis. €
  • Finančné účty54,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Kapitálové fondy414,7 tis. €
  • Fondy zo zisku1,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov65,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,4 tis. €
  • Rezervy796 €
  • Dlhodobé záväzky201 €
  • Krátkodobé záväzky58,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma L&L Management, spol. s r.o. v konkurze?

L&L Management, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma L&L Management, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala L&L Management, spol. s r.o. tržby 113,7 tis. €.

Je firma L&L Management, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 L&L Management, spol. s r.o. dosiahla zisk 3,4 tis. €.

Je L&L Management, spol. s r.o. platiteľom DPH?

L&L Management, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma L&L Management, spol. s r.o. sídli?

L&L Management, spol. s r.o. má sídlo na adrese Bosákova 3783/7, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026