Damco Slovakia, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35830514
DIČ: 2020287929
IČ DPH: SK2020287929
Vajnorská 100/B, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vajnorská 100/B, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 5. 2. 2002
Základné imanie: 149,4 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2002
Spisová značka: Sro/25962/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti; skladovanie /okrem prevádzkovania verejných skladov/ …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Alessandro Maldina od 8. 8. 2023
    konateľ
  • Ivan Balogh od 9. 5. 2023
    konateľ
  • Ivić Vodopija od 30. 3. 2023
    konateľ
  • Damco A/S od 29. 1. 2022
    spoločník
  • Maersk Logistics & Services International A/S od 29. 1. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Damco Slovakia, s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 4,1 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 599,0 tis. €.

599,0 tis. €
Tržby
4,1 tis. €
Zisk
602,1 tis. €
Celkové výnosy
605,3 tis. €
Aktíva
112,9 tis. €
Vlastné imanie
81 %
Celková zadlženosť
81,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,0 tis., 2022 10,1 tis., 2023 2,0 tis., 2024 −5,4 tis., 2025 4,1 tis.20219,0 tis.202210,1 tis.20232,0 tis.2024−5,4 tis.20254,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 166,8 tis., 2022 321,9 tis., 2023 451,4 tis., 2024 563,6 tis., 2025 599,0 tis.2021166,8 tis.2022321,9 tis.2023451,4 tis.2024563,6 tis.2025599,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 599,0 tis. € 4,1 tis. €
2024 563,6 tis. € -5,4 tis. €
2023 451,4 tis. € 2,0 tis. €
2022 321,9 tis. € 10,1 tis. €
2021 166,8 tis. € 9,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky605,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie149,4 tis. €
  • Kapitálové fondy245,4 tis. €
  • Fondy zo zisku5,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-291,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie4,1 tis. €
  • Rezervy141,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky9,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky341,3 tis. €
  • Bankové úvery161 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Damco Slovakia, s. r. o. v konkurze?

Damco Slovakia, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Damco Slovakia, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Damco Slovakia, s. r. o. tržby 599,0 tis. €.

Je firma Damco Slovakia, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Damco Slovakia, s. r. o. dosiahla zisk 4,1 tis. €.

Je Damco Slovakia, s. r. o. platiteľom DPH?

Damco Slovakia, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Damco Slovakia, s. r. o. sídli?

Damco Slovakia, s. r. o. má sídlo na adrese Vajnorská 100/B, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026