SPAI spoločnosť pre projektovanie a inžiniering, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35830344
DIČ: 2020261518
IČ DPH: SK2020261518
Janka Alexyho 13, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Janka Alexyho 13, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 4. 2. 2002
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 8. 2003
Spisová značka: Sro/25946/B
Predmet podnikania (výber): obstarávacie služby v stavebníctve; technické konštrukčné a kresličské práce v stavebníctve; maloobchod …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ctibor Kostúr od 24. 5. 2022
    konateľspoločník
  • Ing. Martin Balucha, PhD. od 24. 5. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SPAI spoločnosť pre projektovanie a inžiniering, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 15 % na 319,9 tis. € a tržby jej narástli o 34 % na 805,0 tis. €.

805,0 tis. €
Tržby
319,9 tis. €
Zisk
805,0 tis. €
Celkové výnosy
736,7 tis. €
Aktíva
662,6 tis. €
Vlastné imanie
10 %
Celková zadlženosť
74,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 233,3 tis., 2022 197,7 tis., 2023 334,2 tis., 2024 279,2 tis., 2025 319,9 tis.2021233,3 tis.2022197,7 tis.2023334,2 tis.2024279,2 tis.2025319,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 479,6 tis., 2022 422,5 tis., 2023 604,5 tis., 2024 598,6 tis., 2025 805,0 tis.2021479,6 tis.2022422,5 tis.2023604,5 tis.2024598,6 tis.2025805,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 805,0 tis. € 319,9 tis. €
2024 598,6 tis. € 279,2 tis. €
2023 604,5 tis. € 334,2 tis. €
2022 422,5 tis. € 197,7 tis. €
2021 479,6 tis. € 233,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok200,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky284,6 tis. €
  • Finančné účty244,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie7,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov335,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie319,9 tis. €
  • Rezervy6,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky5,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky62,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SPAI spoločnosť pre projektovanie a inžiniering, s.r.o. v konkurze?

SPAI spoločnosť pre projektovanie a inžiniering, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SPAI spoločnosť pre projektovanie a inžiniering, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SPAI spoločnosť pre projektovanie a inžiniering, s.r.o. tržby 805,0 tis. €.

Je firma SPAI spoločnosť pre projektovanie a inžiniering, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SPAI spoločnosť pre projektovanie a inžiniering, s.r.o. dosiahla zisk 319,9 tis. €.

Je SPAI spoločnosť pre projektovanie a inžiniering, s.r.o. platiteľom DPH?

SPAI spoločnosť pre projektovanie a inžiniering, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SPAI spoločnosť pre projektovanie a inžiniering, s.r.o. sídli?

SPAI spoločnosť pre projektovanie a inžiniering, s.r.o. má sídlo na adrese Janka Alexyho 13, Bratislava, 841 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026