KONTO TEAM SLOVAKIA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35827424
DIČ: 2020247394
IČ DPH: SK2020247394
Šamorínska 32, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Šamorínska 32, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 17. 12. 2001
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2002
Spisová značka: Sro/25648/B
Predmet podnikania (výber): poradenská činnosť v oblasti ekonomiky; vedenie účtovníctva; sprostredkovateľská činnosť v oblasti ekonomickej činnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Róbert Takáts od 17. 12. 2001
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KONTO TEAM SLOVAKIA, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 36 % na 5,9 tis. € a tržby jej klesli o 14 % na 270,4 tis. €.

270,4 tis. €
Tržby
5,9 tis. €
Zisk
270,8 tis. €
Celkové výnosy
258,0 tis. €
Aktíva
188,9 tis. €
Vlastné imanie
27 %
Celková zadlženosť
49,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,2 tis., 2022 7,1 tis., 2023 9,7 tis., 2024 4,3 tis., 2025 5,9 tis.202110,2 tis.20227,1 tis.20239,7 tis.20244,3 tis.20255,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 247,9 tis., 2022 268,8 tis., 2023 301,4 tis., 2024 315,4 tis., 2025 270,4 tis.2021247,9 tis.2022268,8 tis.2023301,4 tis.2024315,4 tis.2025270,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 270,4 tis. € 5,9 tis. €
2024 315,4 tis. € 4,3 tis. €
2023 301,4 tis. € 9,7 tis. €
2022 268,8 tis. € 7,1 tis. €
2021 247,9 tis. € 10,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok142,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky95,3 tis. €
  • Finančné účty20,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov175,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie5,9 tis. €
  • Rezervy1,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky45,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky22,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KONTO TEAM SLOVAKIA, s.r.o. v konkurze?

KONTO TEAM SLOVAKIA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KONTO TEAM SLOVAKIA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KONTO TEAM SLOVAKIA, s.r.o. tržby 270,4 tis. €.

Je firma KONTO TEAM SLOVAKIA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KONTO TEAM SLOVAKIA, s.r.o. dosiahla zisk 5,9 tis. €.

Je KONTO TEAM SLOVAKIA, s.r.o. platiteľom DPH?

KONTO TEAM SLOVAKIA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KONTO TEAM SLOVAKIA, s.r.o. sídli?

KONTO TEAM SLOVAKIA, s.r.o. má sídlo na adrese Šamorínska 32, Bratislava, 821 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026