Wood & Company, a.s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35827092
DIČ: 2020285993
IČ DPH: SK2020285993
Gorkého 4, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Gorkého 4, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 12. 12. 2001
Základné imanie: 34,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 7. 2002
Spisová značka: Sa/3093/B
Predmet podnikania (výber): poskytovanie úverov a pôžičiek z vlastných zdrojov; faktoring a forfaiting; organizovanie kurzov a školení …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Wood & Company, a.s. v roku 2025 znížila zisk o 4 % na 1,3 mil. € a tržby jej narástli o 61 % na 11,4 mil. €.

11,4 mil. €
Tržby
1,3 mil. €
Zisk
11,4 mil. €
Celkové výnosy
11,5 mil. €
Aktíva
7,4 mil. €
Vlastné imanie
36 %
Celková zadlženosť
31,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,6 mil., 2022 1,4 mil., 2023 2,1 mil., 2024 1,4 mil., 2025 1,3 mil.20211,6 mil.20221,4 mil.20232,1 mil.20241,4 mil.20251,3 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 4,3 mil., 2022 5,3 mil., 2023 6,7 mil., 2024 7,1 mil., 2025 11,4 mil.20214,3 mil.20225,3 mil.20236,7 mil.20247,1 mil.202511,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 11,4 mil. € 1,3 mil. €
2024 7,1 mil. € 1,4 mil. €
2023 6,7 mil. € 2,1 mil. €
2022 5,3 mil. € 1,4 mil. €
2021 4,3 mil. € 1,6 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok147,7 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok2,1 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky610,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,4 mil. €
  • Finančné účty6,1 mil. €
  • Časové rozlíšenie118,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie34,0 tis. €
  • Fondy zo zisku6,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov6,0 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,3 mil. €
  • Rezervy2,3 mil. €
  • Dlhodobé záväzky35,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,8 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Wood & Company, a.s. v konkurze?

Wood & Company, a.s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Wood & Company, a.s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Wood & Company, a.s. tržby 11,4 mil. €.

Je firma Wood & Company, a.s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Wood & Company, a.s. dosiahla zisk 1,3 mil. €.

Je Wood & Company, a.s. platiteľom DPH?

Wood & Company, a.s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Wood & Company, a.s. sídli?

Wood & Company, a.s. má sídlo na adrese Gorkého 4, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026