Lekáreň MAX TT, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35824891
DIČ: 2021632932
IČ DPH: SK2021632932
Moldavská cesta 8/A, Košice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Moldavská cesta 8/A, Košice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.73
Dátum vzniku: 8. 11. 2001
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2004
Spisová značka: Sro/32424/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jaroslav Kypr od 1. 4. 2022
    konateľ
  • Ing. Marián Jánoš, MBA od 1. 6. 2023
    konateľ
  • Dr.Max Holding SK, a.s. od 29. 6. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Lekáreň MAX TT, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 68 % na 63,5 tis. € a tržby jej narástli o 13 % na 2,6 mil. €.

2,6 mil. €
Tržby
63,5 tis. €
Zisk
2,6 mil. €
Celkové výnosy
908,0 tis. €
Aktíva
329,1 tis. €
Vlastné imanie
64 %
Celková zadlženosť
14,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 16,8 tis., 2022 62,5 tis., 2023 39,6 tis., 2024 37,9 tis., 2025 63,5 tis.202116,8 tis.202262,5 tis.202339,6 tis.202437,9 tis.202563,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,6 mil., 2022 2,0 mil., 2023 2,2 mil., 2024 2,3 mil., 2025 2,6 mil.20211,6 mil.20222,0 mil.20232,2 mil.20242,3 mil.20252,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,6 mil. € 63,5 tis. €
2024 2,3 mil. € 37,9 tis. €
2023 2,2 mil. € 39,6 tis. €
2022 2,0 mil. € 62,5 tis. €
2021 1,6 mil. € 16,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok50 €
  • Dlhodobý hmotný majetok32,7 tis. €
  • Zásoby164,2 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky6,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky697,5 tis. €
  • Finančné účty2,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov258,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie63,5 tis. €
  • Rezervy22,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky553,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Lekáreň MAX TT, s.r.o. v konkurze?

Lekáreň MAX TT, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Lekáreň MAX TT, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Lekáreň MAX TT, s.r.o. tržby 2,6 mil. €.

Je firma Lekáreň MAX TT, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Lekáreň MAX TT, s.r.o. dosiahla zisk 63,5 tis. €.

Je Lekáreň MAX TT, s.r.o. platiteľom DPH?

Lekáreň MAX TT, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Lekáreň MAX TT, s.r.o. sídli?

Lekáreň MAX TT, s.r.o. má sídlo na adrese Moldavská cesta 8/A, Košice, 040 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026