IM Print SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35824468
DIČ: 2021600779
IČ DPH: SK2021600779
Družstevná 30, Vysoká pri Morave

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Družstevná 30, Vysoká pri Morave Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 7. 11. 2001
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2010
Spisová značka: Sro/25337/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); sprostredkovanie obchodu, reklamy, výroby a služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Igor Mareš od 24. 5. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť IM Print SK s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 45 % na 12,0 tis. € a tržby jej klesli o 23 % na 73,9 tis. €.

73,9 tis. €
Tržby
12,0 tis. €
Zisk
70,6 tis. €
Aktíva
66,3 tis. €
Vlastné imanie
6 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 12,6 tis., 2022 23,6 tis., 2023 15,3 tis., 2024 8,2 tis., 2025 12,0 tis.202112,6 tis.202223,6 tis.202315,3 tis.20248,2 tis.202512,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 86,6 tis., 2022 105,8 tis., 2023 103,6 tis., 2024 96,4 tis., 2025 73,9 tis.202186,6 tis.2022105,8 tis.2023103,6 tis.202496,4 tis.202573,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 73,9 tis. € 12,0 tis. €
2024 96,4 tis. € 8,2 tis. €
2023 103,6 tis. € 15,3 tis. €
2022 105,8 tis. € 23,6 tis. €
2021 86,6 tis. € 12,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie66,3 tis. €
  • Záväzky4,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma IM Print SK s.r.o. v konkurze?

IM Print SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma IM Print SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala IM Print SK s.r.o. tržby 73,9 tis. €.

Je firma IM Print SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 IM Print SK s.r.o. dosiahla zisk 12,0 tis. €.

Je IM Print SK s.r.o. platiteľom DPH?

IM Print SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma IM Print SK s.r.o. sídli?

IM Print SK s.r.o. má sídlo na adrese Družstevná 30, Vysoká pri Morave, 900 66.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026