Michal&Sabína, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35824280
DIČ: 2021605432
IČ DPH: SK2021605432
Námestie hraničiarov 8/a, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Námestie hraničiarov 8/a, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 8. 11. 2001
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 8. 2022
Spisová značka: Sro/102527/B
Predmet podnikania (výber): činnosť účtovného poradcu; činnosť organizačno-ekonomického poradcu; reklamná, propagačná, informačná činnosť …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Michal&Sabína, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 262 % na 7,2 tis. € a tržby jej narástli o 63 % na 63,3 tis. €.

63,3 tis. €
Tržby
7,2 tis. €
Zisk
78,3 tis. €
Celkové výnosy
237,9 tis. €
Aktíva
44,3 tis. €
Vlastné imanie
81 %
Celková zadlženosť
12,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 200, 2022 200, 2023 477, 2024 2,0 tis., 2025 7,2 tis.20212002022200202347720242,0 tis.20257,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 36,0 tis., 2022 41,3 tis., 2023 38,1 tis., 2024 38,8 tis., 2025 63,3 tis.202136,0 tis.202241,3 tis.202338,1 tis.202438,8 tis.202563,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 63,3 tis. € 7,2 tis. €
2024 38,8 tis. € 2,0 tis. €
2023 38,1 tis. € 477 €
2022 41,3 tis. € 200 €
2021 36,0 tis. € 200 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok44,7 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok5,0 tis. €
  • Zásoby159,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky20,5 tis. €
  • Finančné účty8,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy10,7 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov19,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie7,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky193,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Michal&Sabína, s.r.o. v konkurze?

Michal&Sabína, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Michal&Sabína, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Michal&Sabína, s.r.o. tržby 63,3 tis. €.

Je firma Michal&Sabína, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Michal&Sabína, s.r.o. dosiahla zisk 7,2 tis. €.

Je Michal&Sabína, s.r.o. platiteľom DPH?

Michal&Sabína, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Michal&Sabína, s.r.o. sídli?

Michal&Sabína, s.r.o. má sídlo na adrese Námestie hraničiarov 8/a, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026