Sisecam Automotive Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35820349
DIČ: 2020208157
IČ DPH: SK2020208157
Továrenská 15, Malacky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Továrenská 15, Malacky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov 23.12
Dátum vzniku: 20. 9. 2001
Základné imanie: 4,2 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 10. 2001
Spisová značka: Sro/24922/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; prenájom strojov a zariadení bez obsluhujúceho personálu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bülent Eren od 25. 11. 2022
    konateľ
  • Wassilios Kiriakou od 11. 3. 2022
    konateľ
  • Sisecam Automotive Germany GmbH od 8. 4. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Sisecam Automotive Slovakia s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 85 % na 1,3 mil. € a tržby jej narástli o 50 % na 169,2 mil. €.

169,2 mil. €
Tržby
1,3 mil. €
Zisk
174,1 mil. €
Celkové výnosy
87,1 mil. €
Aktíva
32,0 mil. €
Vlastné imanie
63 %
Celková zadlženosť
35,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,2 mil., 2022 1,4 mil., 2023 3,0 mil., 2024 8,6 mil., 2025 1,3 mil.20211,2 mil.20221,4 mil.20233,0 mil.20248,6 mil.20251,3 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 64,9 mil., 2022 76,7 mil., 2023 114,1 mil., 2024 113,0 mil., 2025 169,2 mil.202164,9 mil.202276,7 mil.2023114,1 mil.2024113,0 mil.2025169,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 169,2 mil. € 1,3 mil. €
2024 113,0 mil. € 8,6 mil. €
2023 114,1 mil. € 3,0 mil. €
2022 76,7 mil. € 1,4 mil. €
2021 64,9 mil. € 1,2 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok1,4 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok28,9 mil. €
  • Zásoby21,3 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky232,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky34,1 mil. €
  • Finančné účty1,4 mil. €
  • Časové rozlíšenie1,1 mil. €

Pasíva

  • Základné imanie4,2 mil. €
  • Fondy zo zisku417,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov26,1 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,3 mil. €
  • Rezervy4,7 mil. €
  • Dlhodobé záväzky56,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky50,3 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Sisecam Automotive Slovakia s.r.o. v konkurze?

Sisecam Automotive Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Sisecam Automotive Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Sisecam Automotive Slovakia s.r.o. tržby 169,2 mil. €.

Je firma Sisecam Automotive Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Sisecam Automotive Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 1,3 mil. €.

Je Sisecam Automotive Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

Sisecam Automotive Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Sisecam Automotive Slovakia s.r.o. sídli?

Sisecam Automotive Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Továrenská 15, Malacky, 901 14.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026