BAM INVEST, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35819766
DIČ: 2021592254
IČ DPH: SK2021592254
Mickiewiczova 2, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mickiewiczova 2, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 11. 9. 2001
Základné imanie: 209,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 9. 2009
Spisová značka: Sro/24865/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • JUDr. Ján Kridla od 25. 9. 2001
    konateľ
  • BAM GROUP, s.r.o. od 27. 1. 2004
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BAM INVEST, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 226 % na 30,8 tis. € a tržby jej klesli o 76 % na 70,0 tis. €.

70,0 tis. €
Tržby
30,8 tis. €
Zisk
70,7 tis. €
Celkové výnosy
460,4 tis. €
Aktíva
233,6 tis. €
Vlastné imanie
49 %
Celková zadlženosť
48,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −6,8 tis., 2022 31,7 tis., 2023 −6,6 tis., 2024 9,5 tis., 2025 30,8 tis.2021−6,8 tis.202231,7 tis.2023−6,6 tis.20249,5 tis.202530,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 9,8 tis., 2022 60,0 tis., 2023 22,5 tis., 2024 291,3 tis., 2025 70,0 tis.20219,8 tis.202260,0 tis.202322,5 tis.2024291,3 tis.202570,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 70,0 tis. € 30,8 tis. €
2024 291,3 tis. € 9,5 tis. €
2023 22,5 tis. € -6,6 tis. €
2022 60,0 tis. € 31,7 tis. €
2021 9,8 tis. € -6,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky446,3 tis. €
  • Finančné účty14,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie209,6 tis. €
  • Kapitálové fondy5,1 tis. €
  • Fondy zo zisku9,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-21,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie30,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky226,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BAM INVEST, s. r. o. v konkurze?

BAM INVEST, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BAM INVEST, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BAM INVEST, s. r. o. tržby 70,0 tis. €.

Je firma BAM INVEST, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BAM INVEST, s. r. o. dosiahla zisk 30,8 tis. €.

Je BAM INVEST, s. r. o. platiteľom DPH?

BAM INVEST, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BAM INVEST, s. r. o. sídli?

BAM INVEST, s. r. o. má sídlo na adrese Mickiewiczova 2, Bratislava, 811 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026