Marketing SZĽH, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35819499
DIČ: 2020237208
IČ DPH: SK2020237208
Kalinčiakova 33, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kalinčiakova 33, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 27. 8. 2001
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2002
Spisová značka: Sro/24843/B
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb; poradenská činnosť v oblasti nákupu a predaja tovarov; sprostredkovanie a organizovanie športových a spoločenských podujatí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • JUDr. Mária Faithová od 10. 9. 2020
    konateľ
  • Mgr. Miloš Lalka od 17. 9. 2022
    konateľ
  • Slovenský zväz ľadového hokeja od 27. 8. 2001
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Marketing SZĽH, spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 64 % na 260,6 tis. € a tržby jej klesli o 21 % na 8,9 mil. €.

8,9 mil. €
Tržby
260,6 tis. €
Zisk
9,0 mil. €
Celkové výnosy
3,8 mil. €
Aktíva
1,4 mil. €
Vlastné imanie
62 %
Celková zadlženosť
9,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 31,5 tis., 2022 −161,9 tis., 2023 16,5 tis., 2024 734,1 tis., 2025 260,6 tis.202131,5 tis.2022−161,9 tis.202316,5 tis.2024734,1 tis.2025260,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,6 mil., 2022 3,4 mil., 2023 5,7 mil., 2024 11,3 mil., 2025 8,9 mil.20212,6 mil.20223,4 mil.20235,7 mil.202411,3 mil.20258,9 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 8,9 mil. € 260,6 tis. €
2024 11,3 mil. € 734,1 tis. €
2023 5,7 mil. € 16,5 tis. €
2022 3,4 mil. € -161,9 tis. €
2021 2,6 mil. € 31,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok112,7 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok40,7 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok112,5 tis. €
  • Zásoby47,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,1 mil. €
  • Finančné účty699,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,6 mil. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy4,2 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,1 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie260,6 tis. €
  • Rezervy260,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky207,7 tis. €
  • Bankové úvery1,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,9 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Marketing SZĽH, spol. s r.o. v konkurze?

Marketing SZĽH, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Marketing SZĽH, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Marketing SZĽH, spol. s r.o. tržby 8,9 mil. €.

Je firma Marketing SZĽH, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Marketing SZĽH, spol. s r.o. dosiahla zisk 260,6 tis. €.

Je Marketing SZĽH, spol. s r.o. platiteľom DPH?

Marketing SZĽH, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Marketing SZĽH, spol. s r.o. sídli?

Marketing SZĽH, spol. s r.o. má sídlo na adrese Kalinčiakova 33, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026