ZAPA beton SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35814497
DIČ: 2020283573
IČ DPH: SK2020283573
Vajnorská 142, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vajnorská 142, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov 23.63
Dátum vzniku: 18. 6. 2001
Základné imanie: 11,9 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 3. 2. 2003
Spisová značka: Sro/24344/B
Predmet podnikania (výber): administratívne práce; prenájom motorových vozidiel; výroba a predaj betónových zmesí (transportbetón) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jörg Wild od 1. 1. 2022
    konateľ
  • Viktor Slezák od 1. 5. 2025
    konateľ
  • Cement Hranice, akciová společnost od 28. 1. 2022
    spoločník
  • ZAPA beton, a.s. od 21. 10. 2003
    spoločník
  • Markéta Čechová od 6. 5. 2025
    prokurista
  • Martin Pergl od 19. 1. 2024
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ZAPA beton SK s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 26 % na 498,3 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 7,7 mil. €.

7,7 mil. €
Tržby
498,3 tis. €
Zisk
9,5 mil. €
Celkové výnosy
10,7 mil. €
Aktíva
9,9 mil. €
Vlastné imanie
7 %
Celková zadlženosť
7,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −576,4 tis., 2022 −1,1 mil., 2023 3,9 mil., 2024 671,8 tis., 2025 498,3 tis.2021−576,4 tis.2022−1,1 mil.20233,9 mil.2024671,8 tis.2025498,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 20,4 mil., 2022 19,8 mil., 2023 17,6 mil., 2024 8,0 mil., 2025 7,7 mil.202120,4 mil.202219,8 mil.202317,6 mil.20248,0 mil.20257,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 7,7 mil. € 498,3 tis. €
2024 8,0 mil. € 671,8 tis. €
2023 17,6 mil. € 3,9 mil. €
2022 19,8 mil. € -1,1 mil. €
2021 20,4 mil. € -576,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,8 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok2,0 mil. €
  • Zásoby311,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky5,6 mil. €
  • Finančné účty48,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie11,9 mil. €
  • Kapitálové fondy92,7 tis. €
  • Fondy zo zisku292,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-2,7 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie498,3 tis. €
  • Rezervy116,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky672,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ZAPA beton SK s.r.o. v konkurze?

ZAPA beton SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ZAPA beton SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ZAPA beton SK s.r.o. tržby 7,7 mil. €.

Je firma ZAPA beton SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ZAPA beton SK s.r.o. dosiahla zisk 498,3 tis. €.

Je ZAPA beton SK s.r.o. platiteľom DPH?

ZAPA beton SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ZAPA beton SK s.r.o. sídli?

ZAPA beton SK s.r.o. má sídlo na adrese Vajnorská 142, Bratislava, 830 00.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026