GRUPO ANTOLIN BRATISLAVA s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35811650
DIČ: 2020236328
IČ DPH: SK2020236328
Opletalova 73, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Opletalova 73, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba motorových vozidiel, návesov a prívesov 29.32
Dátum vzniku: 14. 5. 2001
Základné imanie: 12,5 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2001
Spisová značka: Sro/24057/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); kompletizácia a montáž automobilových doplnkov v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Cristina Blanco od 4. 12. 2023
    konateľ
  • Ignacio Contreras od 15. 1. 2025
    konateľ
  • Grupo Antolin - Irausa Sociedad Anonima /S.A./ od 23. 1. 2021
    spoločník
  • Ing. Jozef Banáš od 24. 5. 2022
    prokurista
  • Ing. Mária Paulenová od 5. 6. 2012
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GRUPO ANTOLIN BRATISLAVA s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 22 % na 3,4 mil. € a tržby jej klesli o 10 % na 139,7 mil. €.

139,7 mil. €
Tržby
3,4 mil. €
Zisk
191,4 mil. €
Celkové výnosy
59,2 mil. €
Aktíva
16,6 mil. €
Vlastné imanie
72 %
Celková zadlženosť
9,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,6 mil., 2022 −3,5 mil., 2023 2,0 mil., 2024 4,4 mil., 2025 3,4 mil.20211,6 mil.2022−3,5 mil.20232,0 mil.20244,4 mil.20253,4 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 128,9 mil., 2022 133,8 mil., 2023 159,5 mil., 2024 154,6 mil., 2025 139,7 mil.2021128,9 mil.2022133,8 mil.2023159,5 mil.2024154,6 mil.2025139,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 139,7 mil. € 3,4 mil. €
2024 154,6 mil. € 4,4 mil. €
2023 159,5 mil. € 2,0 mil. €
2022 133,8 mil. € -3,5 mil. €
2021 128,9 mil. € 1,6 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok3,3 mil. €
  • Dlhodobý hmotný majetok4,0 mil. €
  • Zásoby12,3 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky2,4 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky31,7 mil. €
  • Finančné účty1,3 mil. €
  • Časové rozlíšenie4,0 mil. €

Pasíva

  • Základné imanie12,5 mil. €
  • Fondy zo zisku527,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov107,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,4 mil. €
  • Rezervy9,3 mil. €
  • Krátkodobé záväzky33,2 mil. €
  • Bankové úvery7,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie66,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GRUPO ANTOLIN BRATISLAVA s.r.o. v konkurze?

GRUPO ANTOLIN BRATISLAVA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GRUPO ANTOLIN BRATISLAVA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GRUPO ANTOLIN BRATISLAVA s.r.o. tržby 139,7 mil. €.

Je firma GRUPO ANTOLIN BRATISLAVA s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GRUPO ANTOLIN BRATISLAVA s.r.o. dosiahla zisk 3,4 mil. €.

Je GRUPO ANTOLIN BRATISLAVA s.r.o. platiteľom DPH?

GRUPO ANTOLIN BRATISLAVA s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GRUPO ANTOLIN BRATISLAVA s.r.o. sídli?

GRUPO ANTOLIN BRATISLAVA s.r.o. má sídlo na adrese Opletalova 73, Bratislava, 841 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026