INVEST 10 – River Park C a. s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35809973
DIČ: 2020224283
IČ DPH: SK2020224283
Karloveská 34, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Karloveská 34, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 17. 4. 2001
Základné imanie: 7,1 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2001
Spisová značka: Sa/6276/B
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť; obstarávateľské služby spojené s prenájmom nehnuteľností a majetku; prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov bez poskytovania iných ako základných služieb spojených s pr… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Realitný o.p.f.- 365.invest, správ. spol., a. s. od 18. 8. 2021
    spoločník
  • Ing. Gabriel Balog od 22. 4. 2026
    člen predstavenstva
  • Mgr. Vladimír Šošovička od 25. 7. 2026
    člen predstavenstva
  • Bc. Radko Kašiar od 16. 6. 2023
    člen dozornej rady
  • Ing. Juraj Bielik od 16. 6. 2023
    člen dozornej rady
  • Mgr. Ivana Kubisová od 9. 5. 2024
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť INVEST 10 – River Park C a. s. v roku 2025 znížila zisk o 7 % na 823,3 tis. € a tržby jej klesli o 1 % na 7,3 mil. €.

7,3 mil. €
Tržby
823,3 tis. €
Zisk
7,4 mil. €
Celkové výnosy
52,7 mil. €
Aktíva
13,8 mil. €
Vlastné imanie
74 %
Celková zadlženosť
55,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,5 mil., 2022 1,5 mil., 2023 744,4 tis., 2024 887,6 tis., 2025 823,3 tis.20211,5 mil.20221,5 mil.2023744,4 tis.2024887,6 tis.2025823,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 6,2 mil., 2022 6,4 mil., 2023 7,1 mil., 2024 7,4 mil., 2025 7,3 mil.20216,2 mil.20226,4 mil.20237,1 mil.20247,4 mil.20257,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 7,3 mil. € 823,3 tis. €
2024 7,4 mil. € 887,6 tis. €
2023 7,1 mil. € 744,4 tis. €
2022 6,4 mil. € 1,5 mil. €
2021 6,2 mil. € 1,5 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok1,6 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok46,8 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky588,6 tis. €
  • Krátkodobý finančný majetok1,8 mil. €
  • Finančné účty2,6 mil. €
  • Časové rozlíšenie886,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,1 mil. €
  • Fondy zo zisku1,4 mil. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov4,4 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie823,3 tis. €
  • Rezervy10,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky12,7 mil. €
  • Krátkodobé záväzky438,7 tis. €
  • Bankové úvery25,0 mil. €
  • Časové rozlíšenie820,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma INVEST 10 – River Park C a. s. v konkurze?

INVEST 10 – River Park C a. s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma INVEST 10 – River Park C a. s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala INVEST 10 – River Park C a. s. tržby 7,3 mil. €.

Je firma INVEST 10 – River Park C a. s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 INVEST 10 – River Park C a. s. dosiahla zisk 823,3 tis. €.

Je INVEST 10 – River Park C a. s. platiteľom DPH?

INVEST 10 – River Park C a. s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma INVEST 10 – River Park C a. s. sídli?

INVEST 10 – River Park C a. s. má sídlo na adrese Karloveská 34, Bratislava, 841 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026