BOARDRIDERS CLUB - Bratislava s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35809663
DIČ: 2020246272
IČ DPH: SK2020246272
Justičná 9, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Justičná 9, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.78
Dátum vzniku: 11. 4. 2001
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 1. 2002
Spisová značka: Sro/23852/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Łukasz Janowski od 4. 6. 2024
    konateľ
  • 1. DISTRIBUTION s.r.o. od 30. 7. 2020
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť BOARDRIDERS CLUB - Bratislava s.r.o. v roku 2024 zvýšila zisk o 23 % na 28,2 tis. € a tržby jej klesli o 36 % na 999,1 tis. €.

999,1 tis. €
Tržby
28,2 tis. €
Zisk
724,8 tis. €
Aktíva
281,4 tis. €
Vlastné imanie
61 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 691,5 tis., 2021 −6,8 tis., 2022 10,2 tis., 2023 22,9 tis., 2024 28,2 tis.2020691,5 tis.2021−6,8 tis.202210,2 tis.202322,9 tis.202428,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 1,8 mil., 2021 1,4 mil., 2022 1,9 mil., 2023 1,6 mil., 2024 999,1 tis.20201,8 mil.20211,4 mil.20221,9 mil.20231,6 mil.2024999,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 999,1 tis. € 28,2 tis. €
2023 1,6 mil. € 22,9 tis. €
2022 1,9 mil. € 10,2 tis. €
2021 1,4 mil. € -6,8 tis. €
2020 1,8 mil. € 691,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie281,4 tis. €
  • Záväzky443,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BOARDRIDERS CLUB - Bratislava s.r.o. v konkurze?

BOARDRIDERS CLUB - Bratislava s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BOARDRIDERS CLUB - Bratislava s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala BOARDRIDERS CLUB - Bratislava s.r.o. tržby 999,1 tis. €.

Je firma BOARDRIDERS CLUB - Bratislava s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 BOARDRIDERS CLUB - Bratislava s.r.o. dosiahla zisk 28,2 tis. €.

Je BOARDRIDERS CLUB - Bratislava s.r.o. platiteľom DPH?

BOARDRIDERS CLUB - Bratislava s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BOARDRIDERS CLUB - Bratislava s.r.o. sídli?

BOARDRIDERS CLUB - Bratislava s.r.o. má sídlo na adrese Justičná 9, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026