A.I.I. Rental s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35807121
DIČ: 2021568516
IČ DPH: SK2021568516
Panónska cesta 34/B, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Panónska cesta 34/B, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 6. 3. 2001
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2021
Spisová značka: Sro/23590/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Norbert Veselský od 20. 5. 2022
    konateľ
  • ALENOR International Investment, j. s. a. od 2. 2. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť A.I.I. Rental s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 87 % na 30,6 tis. € a tržby jej klesli o 31 % na 1,0 mil. €.

1,0 mil. €
Tržby
30,6 tis. €
Zisk
1,1 mil. €
Celkové výnosy
2,1 mil. €
Aktíva
2,1 mil. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť
75,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 604,4 tis., 2022 589,3 tis., 2023 657,0 tis., 2024 239,8 tis., 2025 30,6 tis.2021604,4 tis.2022589,3 tis.2023657,0 tis.2024239,8 tis.202530,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,6 mil., 2022 2,7 mil., 2023 2,1 mil., 2024 1,5 mil., 2025 1,0 mil.20211,6 mil.20222,7 mil.20232,1 mil.20241,5 mil.20251,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,0 mil. € 30,6 tis. €
2024 1,5 mil. € 239,8 tis. €
2023 2,1 mil. € 657,0 tis. €
2022 2,7 mil. € 589,3 tis. €
2021 1,6 mil. € 604,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok1,0 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok1,0 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky892,9 tis. €
  • Finančné účty151,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie8,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy1,1 mil. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov896,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie30,6 tis. €
  • Rezervy3,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky35,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma A.I.I. Rental s. r. o. v konkurze?

A.I.I. Rental s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma A.I.I. Rental s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala A.I.I. Rental s. r. o. tržby 1,0 mil. €.

Je firma A.I.I. Rental s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 A.I.I. Rental s. r. o. dosiahla zisk 30,6 tis. €.

Je A.I.I. Rental s. r. o. platiteľom DPH?

A.I.I. Rental s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma A.I.I. Rental s. r. o. sídli?

A.I.I. Rental s. r. o. má sídlo na adrese Panónska cesta 34/B, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026