Mons Calvus, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35806893
DIČ: 2020282407
IČ DPH: SK2020282407
Tešmák 120, Šahy

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tešmák 120, Šahy Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Informačné služby 63.11
Dátum vzniku: 28. 2. 2001
Základné imanie: 36,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 3. 2009
Spisová značka: Sro/41237/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ladislav Konkoly od 28. 9. 2004
    konateľspoločník
  • Mgr. Attila Csernák od 29. 3. 2016
    konateľspoločník
  • Mgr. Annamária Konkoly od 24. 6. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Mons Calvus, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 47 % na 3,2 tis. € a tržby jej narástli o 43 % na 9,7 tis. €.

9,7 tis. €
Tržby
3,2 tis. €
Zisk
30,5 tis. €
Aktíva
25,4 tis. €
Vlastné imanie
17 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 962, 2022 1,5 tis., 2023 −2,2 tis., 2024 2,2 tis., 2025 3,2 tis.202196220221,5 tis.2023−2,2 tis.20242,2 tis.20253,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,5 tis., 2022 19,0 tis., 2023 4,5 tis., 2024 6,8 tis., 2025 9,7 tis.20212,5 tis.202219,0 tis.20234,5 tis.20246,8 tis.20259,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 9,7 tis. € 3,2 tis. €
2024 6,8 tis. € 2,2 tis. €
2023 4,5 tis. € -2,2 tis. €
2022 19,0 tis. € 1,5 tis. €
2021 2,5 tis. € 962 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie25,4 tis. €
  • Záväzky5,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Mons Calvus, s.r.o. v konkurze?

Mons Calvus, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Mons Calvus, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Mons Calvus, s.r.o. tržby 9,7 tis. €.

Je firma Mons Calvus, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Mons Calvus, s.r.o. dosiahla zisk 3,2 tis. €.

Je Mons Calvus, s.r.o. platiteľom DPH?

Mons Calvus, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Mons Calvus, s.r.o. sídli?

Mons Calvus, s.r.o. má sídlo na adrese Tešmák 120, Šahy, 936 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026