Technické služby Starého Mesta, a.s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35804092
DIČ: 2020281846
IČ DPH: SK2020281846
Žilinská 1, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Žilinská 1, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.32
Dátum vzniku: 22. 1. 2001
DPH: Platiteľ DPH od 15. 8. 2013
Spisová značka: Sa/2639/B
Predmet podnikania (výber): obstarávateľská činnosť spojená so správou a prenájmom nehnuteľností; prenájom nehnuteľností s poskytovaním doplnkových služieb; prenájom garáží a odstavných plôch …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mestská časť Bratislava - Staré Mesto od 7. 9. 2022
    spoločník
  • Bc. Renáta Rafayová od 1. 7. 2025
    člen predstavenstva
  • Marek Vrbický od 1. 10. 2024
    člen predstavenstva
  • Mgr. Erik Illéš od 1. 7. 2025
    člen predstavenstva
  • Dominika Guldan od 17. 4. 2024
    člen dozornej rady
  • Ing. Igor Just od 19. 12. 2022
    člen dozornej rady
  • Mgr. Juraj Mikulášek od 19. 12. 2022
    člen dozornej rady
  • Mgr. Marián Kulich od 19. 12. 2022
    člen dozornej rady
  • Mgr. Milena Gaálová od 19. 12. 2022
    člen dozornej rady
  • Viliam Soják od 18. 10. 2022
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Technické služby Starého Mesta, a.s. v roku 2025 znížila zisk o 15 % na 235,4 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 2,5 mil. €.

2,5 mil. €
Tržby
235,4 tis. €
Zisk
2,6 mil. €
Celkové výnosy
1,1 mil. €
Aktíva
784,5 tis. €
Vlastné imanie
31 %
Celková zadlženosť
56,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 51,9 tis., 2022 −7,4 tis., 2023 36,2 tis., 2024 277,0 tis., 2025 235,4 tis.202151,9 tis.2022−7,4 tis.202336,2 tis.2024277,0 tis.2025235,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,8 mil., 2022 3,4 mil., 2023 3,1 mil., 2024 2,4 mil., 2025 2,5 mil.20212,8 mil.20223,4 mil.20233,1 mil.20242,4 mil.20252,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,5 mil. € 235,4 tis. €
2024 2,4 mil. € 277,0 tis. €
2023 3,1 mil. € 36,2 tis. €
2022 3,4 mil. € -7,4 tis. €
2021 2,8 mil. € 51,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok273,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky84,7 tis. €
  • Finančné účty747,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie23,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie939,1 tis. €
  • Fondy zo zisku50,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-440,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie235,4 tis. €
  • Rezervy30,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky15,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky232,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie66,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Technické služby Starého Mesta, a.s. v konkurze?

Technické služby Starého Mesta, a.s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Technické služby Starého Mesta, a.s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Technické služby Starého Mesta, a.s. tržby 2,5 mil. €.

Je firma Technické služby Starého Mesta, a.s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Technické služby Starého Mesta, a.s. dosiahla zisk 235,4 tis. €.

Je Technické služby Starého Mesta, a.s. platiteľom DPH?

Technické služby Starého Mesta, a.s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Technické služby Starého Mesta, a.s. sídli?

Technické služby Starého Mesta, a.s. má sídlo na adrese Žilinská 1, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026