ELS Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35801387
DIČ: 2020258163
IČ DPH: SK2020258163
Galvániho 17/B, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Galvániho 17/B, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.69
Dátum vzniku: 5. 12. 2000
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2001
Spisová značka: Sro/23010/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ivan Gardian od 5. 12. 2000
    konateľspoločník
  • Lívia Gardianová od 24. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ELS Slovakia, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 195 % na 76,9 tis. € a tržby jej narástli o 44 % na 490,1 tis. €.

490,1 tis. €
Tržby
76,9 tis. €
Zisk
491,2 tis. €
Celkové výnosy
213,4 tis. €
Aktíva
141,4 tis. €
Vlastné imanie
34 %
Celková zadlženosť
25,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 55,0 tis., 2022 36,2 tis., 2023 107,2 tis., 2024 26,0 tis., 2025 76,9 tis.202155,0 tis.202236,2 tis.2023107,2 tis.202426,0 tis.202576,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 345,5 tis., 2022 264,2 tis., 2023 488,7 tis., 2024 341,4 tis., 2025 490,1 tis.2021345,5 tis.2022264,2 tis.2023488,7 tis.2024341,4 tis.2025490,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 490,1 tis. € 76,9 tis. €
2024 341,4 tis. € 26,0 tis. €
2023 488,7 tis. € 107,2 tis. €
2022 264,2 tis. € 36,2 tis. €
2021 345,5 tis. € 55,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby10,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky68,2 tis. €
  • Finančné účty134,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov57,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie76,9 tis. €
  • Rezervy10,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky240 €
  • Krátkodobé záväzky61,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ELS Slovakia, s.r.o. v konkurze?

ELS Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ELS Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ELS Slovakia, s.r.o. tržby 490,1 tis. €.

Je firma ELS Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ELS Slovakia, s.r.o. dosiahla zisk 76,9 tis. €.

Je ELS Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

ELS Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ELS Slovakia, s.r.o. sídli?

ELS Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Galvániho 17/B, Bratislava, 821 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026