ALISON Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35792141
DIČ: 2020234425
IČ DPH: SK2020234425
Tomášikova ulica 12735/64, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tomášikova ulica 12735/64, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.90
Dátum vzniku: 17. 7. 2000
Základné imanie: 99,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 24. 7. 2000
Spisová značka: Sro/80854/B
Prevádzkarne: 1
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Andrej Žucha od 15. 5. 2006
    konateľspoločník
  • Alison Group Limited od 6. 10. 2021
    spoločník
  • Ing. Pavol Róža od 6. 10. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ALISON Slovakia s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 876 % na 1,6 mil. € a tržby jej narástli o 109 % na 15,2 mil. €.

15,2 mil. €
Tržby
1,6 mil. €
Zisk
15,3 mil. €
Celkové výnosy
6,6 mil. €
Aktíva
1,7 mil. €
Vlastné imanie
74 %
Celková zadlženosť
47,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −117,1 tis., 2022 151,7 tis., 2023 76,3 tis., 2024 159,4 tis., 2025 1,6 mil.2021−117,1 tis.2022151,7 tis.202376,3 tis.2024159,4 tis.20251,6 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 5,8 mil., 2022 7,4 mil., 2023 6,8 mil., 2024 7,2 mil., 2025 15,2 mil.20215,8 mil.20227,4 mil.20236,8 mil.20247,2 mil.202515,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 15,2 mil. € 1,6 mil. €
2024 7,2 mil. € 159,4 tis. €
2023 6,8 mil. € 76,3 tis. €
2022 7,4 mil. € 151,7 tis. €
2021 5,8 mil. € -117,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok515 €
  • Dlhodobý hmotný majetok380,4 tis. €
  • Zásoby36,8 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky118,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky379,7 tis. €
  • Finančné účty5,3 mil. €
  • Časové rozlíšenie394,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie99,6 tis. €
  • Fondy zo zisku10,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov80,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,6 mil. €
  • Rezervy408,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky261,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky3,6 mil. €
  • Časové rozlíšenie570,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ALISON Slovakia s.r.o. v konkurze?

ALISON Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ALISON Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ALISON Slovakia s.r.o. tržby 15,2 mil. €.

Je firma ALISON Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ALISON Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 1,6 mil. €.

Je ALISON Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

ALISON Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ALISON Slovakia s.r.o. sídli?

ALISON Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Tomášikova ulica 12735/64, Bratislava, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026