Z + H Company, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35790776
DIČ: 2020234623
IČ DPH: SK2020234623
Varšavská 22, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Varšavská 22, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.32
Dátum vzniku: 19. 6. 2000
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2001
Spisová značka: Sro/21978/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Hamar od 19. 6. 2000
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Z + H Company, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 14 % na 7,6 tis. € a tržby jej narástli o 19 % na 106,6 tis. €.

106,6 tis. €
Tržby
7,6 tis. €
Zisk
12,0 tis. €
Aktíva
-48,5 tis. €
Vlastné imanie
504 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −88,7 tis., 2022 2,5 tis., 2023 877, 2024 6,7 tis., 2025 7,6 tis.2021−88,7 tis.20222,5 tis.202387720246,7 tis.20257,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 146,8 tis., 2022 69,7 tis., 2023 91,7 tis., 2024 89,7 tis., 2025 106,6 tis.2021146,8 tis.202269,7 tis.202391,7 tis.202489,7 tis.2025106,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 106,6 tis. € 7,6 tis. €
2024 89,7 tis. € 6,7 tis. €
2023 91,7 tis. € 877 €
2022 69,7 tis. € 2,5 tis. €
2021 146,8 tis. € -88,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie-48,5 tis. €
  • Záväzky60,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Z + H Company, spol. s r.o. v konkurze?

Z + H Company, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Z + H Company, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Z + H Company, spol. s r.o. tržby 106,6 tis. €.

Je firma Z + H Company, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Z + H Company, spol. s r.o. dosiahla zisk 7,6 tis. €.

Je Z + H Company, spol. s r.o. platiteľom DPH?

Z + H Company, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Z + H Company, spol. s r.o. sídli?

Z + H Company, spol. s r.o. má sídlo na adrese Varšavská 22, Bratislava, 831 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026