TOP CREDIT, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35789298
DIČ: 2020201854
IČ DPH: SK2020201854
Štefánikova 21, Senec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štefánikova 21, Senec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 31. 5. 2000
Základné imanie: 1,8 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2003
Spisová značka: Sro/21824/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo na účely jeho predaja iným prevádzkova…; sprostredkovateľská činnosť; reklamná činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Róbert Szabó od 31. 5. 2000
    konateľ
  • Mgr. Andrea Szabóová od 9. 4. 2008
    konateľ
  • ARNAT GROUP, s. r. o. od 4. 9. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TOP CREDIT, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 111 % na 189,0 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 292,2 tis. €.

292,2 tis. €
Tržby
189,0 tis. €
Zisk
649,1 tis. €
Celkové výnosy
3,0 mil. €
Aktíva
2,4 mil. €
Vlastné imanie
20 %
Celková zadlženosť
48,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 46,6 tis., 2022 20,6 tis., 2023 74,6 tis., 2024 89,5 tis., 2025 189,0 tis.202146,6 tis.202220,6 tis.202374,6 tis.202489,5 tis.2025189,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 243,1 tis., 2022 242,9 tis., 2023 257,3 tis., 2024 282,8 tis., 2025 292,2 tis.2021243,1 tis.2022242,9 tis.2023257,3 tis.2024282,8 tis.2025292,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 292,2 tis. € 189,0 tis. €
2024 282,8 tis. € 89,5 tis. €
2023 257,3 tis. € 74,6 tis. €
2022 242,9 tis. € 20,6 tis. €
2021 243,1 tis. € 46,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,3 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok1,3 mil. €
  • Zásoby63,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky16,0 tis. €
  • Finančné účty356,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie7,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie1,8 mil. €
  • Fondy zo zisku76,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov418,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie189,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky150,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky444,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TOP CREDIT, s.r.o. v konkurze?

TOP CREDIT, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TOP CREDIT, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TOP CREDIT, s.r.o. tržby 292,2 tis. €.

Je firma TOP CREDIT, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TOP CREDIT, s.r.o. dosiahla zisk 189,0 tis. €.

Je TOP CREDIT, s.r.o. platiteľom DPH?

TOP CREDIT, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TOP CREDIT, s.r.o. sídli?

TOP CREDIT, s.r.o. má sídlo na adrese Štefánikova 21, Senec, 903 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026