Carol line spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35788445
DIČ: 2020233974
IČ DPH: SK2020233974
Turbínová 14447/41B, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Turbínová 14447/41B, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 19. 5. 2000
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2000
Spisová značka: Sro/21745/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ingrid Hájeková od 5. 8. 2024
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Carol line spol. s r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 448,5 tis. € a tržby jej klesli o 73 % na 930,7 tis. €.

930,7 tis. €
Tržby
448,5 tis. €
Strata
1,6 mil. €
Celkové výnosy
29,9 tis. €
Aktíva
-189,3 tis. €
Vlastné imanie
734 %
Celková zadlženosť
11,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 20,3 tis., 2022 45,2 tis., 2023 1,1 mil., 2024 236,8 tis., 2025 −448,5 tis.202120,3 tis.202245,2 tis.20231,1 mil.2024236,8 tis.2025−448,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,1 mil., 2022 1,9 mil., 2023 7,7 mil., 2024 3,5 mil., 2025 930,7 tis.20211,1 mil.20221,9 mil.20237,7 mil.20243,5 mil.2025930,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 930,7 tis. € -448,5 tis. €
2024 3,5 mil. € 236,8 tis. €
2023 7,7 mil. € 1,1 mil. €
2022 1,9 mil. € 45,2 tis. €
2021 1,1 mil. € 20,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok864 €
  • Zásoby2,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky13,5 tis. €
  • Finančné účty12,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie772 €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov251,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-448,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky6,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky212,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Carol line spol. s r.o. v konkurze?

Carol line spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Carol line spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Carol line spol. s r.o. tržby 930,7 tis. €.

Je firma Carol line spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Carol line spol. s r.o. vykázala stratu 448,5 tis. €.

Je Carol line spol. s r.o. platiteľom DPH?

Carol line spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Carol line spol. s r.o. sídli?

Carol line spol. s r.o. má sídlo na adrese Turbínová 14447/41B, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026