SATUR TRAVEL a.s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35787201
DIČ: 2020256513
IČ DPH: SK2020256513
Miletičova 1, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Miletičova 1, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti cestovných agentúr, cestovných kancelárií, rezervačné a súvisiace činnosti 79.12
Dátum vzniku: 2. 5. 2000
Základné imanie: 33,2 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 2. 5. 2000
Spisová značka: Sa/2427/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); reklamná a propagačná činnosť …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SATUR TRAVEL a.s. v roku 2025 zvýšila zisk o 381 % na 1,6 mil. € a tržby jej narástli o 13 % na 114,4 mil. €.

114,4 mil. €
Tržby
1,6 mil. €
Zisk
116,7 mil. €
Celkové výnosy
24,8 mil. €
Aktíva
5,3 mil. €
Vlastné imanie
79 %
Celková zadlženosť
4,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −99,6 tis., 2022 2,6 mil., 2023 1,1 mil., 2024 329,8 tis., 2025 1,6 mil.2021−99,6 tis.20222,6 mil.20231,1 mil.2024329,8 tis.20251,6 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 31,1 mil., 2022 64,9 mil., 2023 91,4 mil., 2024 101,3 mil., 2025 114,4 mil.202131,1 mil.202264,9 mil.202391,4 mil.2024101,3 mil.2025114,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 114,4 mil. € 1,6 mil. €
2024 101,3 mil. € 329,8 tis. €
2023 91,4 mil. € 1,1 mil. €
2022 64,9 mil. € 2,6 mil. €
2021 31,1 mil. € -99,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok177,9 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok93,6 tis. €
  • Zásoby571 €
  • Dlhodobé pohľadávky237,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky14,3 mil. €
  • Finančné účty7,4 mil. €
  • Časové rozlíšenie2,5 mil. €

Pasíva

  • Základné imanie33,2 tis. €
  • Fondy zo zisku6,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov3,7 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,6 mil. €
  • Rezervy562,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky18,9 mil. €
  • Bankové úvery41,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SATUR TRAVEL a.s. v konkurze?

SATUR TRAVEL a.s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SATUR TRAVEL a.s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SATUR TRAVEL a.s. tržby 114,4 mil. €.

Je firma SATUR TRAVEL a.s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SATUR TRAVEL a.s. dosiahla zisk 1,6 mil. €.

Je SATUR TRAVEL a.s. platiteľom DPH?

SATUR TRAVEL a.s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SATUR TRAVEL a.s. sídli?

SATUR TRAVEL a.s. má sídlo na adrese Miletičova 1, Bratislava - mestská časť Ružinov, 824 72.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026