Rock Produktion Bratislava, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35776242
DIČ: 2020276258
IČ DPH: SK2020276258
Štrbská 6, Bratislava - mestská časť Devín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štrbská 6, Bratislava - mestská časť Devín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Tvorivé, umelecké a zábavné činnosti 90.39
Dátum vzniku: 25. 10. 1999
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2001
Spisová značka: Sro/20555/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/; sprostredkovateľská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Pavol Hammel od 25. 10. 1999
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Rock Produktion Bratislava, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 27 € a tržby jej klesli o 6 % na 78,1 tis. €.

78,1 tis. €
Tržby
27 €
Strata
54,8 tis. €
Aktíva
51,2 tis. €
Vlastné imanie
7 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,9 tis., 2022 120,5 tis., 2023 26,3 tis., 2024 9,3 tis., 2025 −2720211,9 tis.2022120,5 tis.202326,3 tis.20249,3 tis.2025−27
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 36,8 tis., 2022 256,8 tis., 2023 109,1 tis., 2024 83,3 tis., 2025 78,1 tis.202136,8 tis.2022256,8 tis.2023109,1 tis.202483,3 tis.202578,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 78,1 tis. € -27 €
2024 83,3 tis. € 9,3 tis. €
2023 109,1 tis. € 26,3 tis. €
2022 256,8 tis. € 120,5 tis. €
2021 36,8 tis. € 1,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie51,2 tis. €
  • Záväzky3,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Rock Produktion Bratislava, s.r.o. v konkurze?

Rock Produktion Bratislava, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Rock Produktion Bratislava, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Rock Produktion Bratislava, s.r.o. tržby 78,1 tis. €.

Je firma Rock Produktion Bratislava, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Rock Produktion Bratislava, s.r.o. vykázala stratu 27 €.

Je Rock Produktion Bratislava, s.r.o. platiteľom DPH?

Rock Produktion Bratislava, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Rock Produktion Bratislava, s.r.o. sídli?

Rock Produktion Bratislava, s.r.o. má sídlo na adrese Štrbská 6, Bratislava - mestská časť Devín, 841 10.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026