IN-kanál, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35773308
DIČ: 2020244501
IČ DPH: SK2020244501
Rebarborová 1C, Bratislava - mestská časť Vrakuňa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rebarborová 1C, Bratislava - mestská časť Vrakuňa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Čistenie a odvod odpadových vôd 37.00
Dátum vzniku: 10. 9. 1999
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 1999
Spisová značka: Sro/19696/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti (maloobchod); kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ivan Orlický od 4. 3. 2025
    konateľspoločník
  • Mgr. Kristína Štadlerová od 7. 2. 2025
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť IN-kanál, spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 20 % na 386,3 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 1,6 mil. €.

1,6 mil. €
Tržby
386,3 tis. €
Zisk
1,6 mil. €
Celkové výnosy
1,5 mil. €
Aktíva
1,3 mil. €
Vlastné imanie
18 %
Celková zadlženosť
51,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 285,2 tis., 2022 326,5 tis., 2023 438,6 tis., 2024 485,9 tis., 2025 386,3 tis.2021285,2 tis.2022326,5 tis.2023438,6 tis.2024485,9 tis.2025386,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 894,9 tis., 2022 1,0 mil., 2023 1,1 mil., 2024 1,6 mil., 2025 1,6 mil.2021894,9 tis.20221,0 mil.20231,1 mil.20241,6 mil.20251,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,6 mil. € 386,3 tis. €
2024 1,6 mil. € 485,9 tis. €
2023 1,1 mil. € 438,6 tis. €
2022 1,0 mil. € 326,5 tis. €
2021 894,9 tis. € 285,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok5,2 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok326,7 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok615,1 tis. €
  • Zásoby9,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky355,9 tis. €
  • Finančné účty233,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov880,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie386,3 tis. €
  • Rezervy7,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky153,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky101,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma IN-kanál, spol. s r.o. v konkurze?

IN-kanál, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma IN-kanál, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala IN-kanál, spol. s r.o. tržby 1,6 mil. €.

Je firma IN-kanál, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 IN-kanál, spol. s r.o. dosiahla zisk 386,3 tis. €.

Je IN-kanál, spol. s r.o. platiteľom DPH?

IN-kanál, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma IN-kanál, spol. s r.o. sídli?

IN-kanál, spol. s r.o. má sídlo na adrese Rebarborová 1C, Bratislava - mestská časť Vrakuňa, 821 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026