POS Media Slovakia, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35771208
DIČ: 2020244402
IČ DPH: SK2020244402
Račianska 153, Bratislava - mestská časť Rača

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Račianska 153, Bratislava - mestská časť Rača Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 24. 8. 1999
Základné imanie: 30,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 26. 10. 2001
Spisová značka: Sro/19512/B
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/; - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/; - sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Richard van het Bolscher od 22. 5. 2003
    konateľ
  • POS Media Czech Republic, s.r.o. od 11. 1. 2023
    spoločník
  • POS Media Europe s.r.o. od 30. 12. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť POS Media Slovakia, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 74 % na 76,3 tis. € a tržby jej klesli o 14 % na 3,2 mil. €.

3,2 mil. €
Tržby
76,3 tis. €
Zisk
3,2 mil. €
Celkové výnosy
1,5 mil. €
Aktíva
719,3 tis. €
Vlastné imanie
52 %
Celková zadlženosť
24,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 77,2 tis., 2022 145,1 tis., 2023 243,7 tis., 2024 296,7 tis., 2025 76,3 tis.202177,2 tis.2022145,1 tis.2023243,7 tis.2024296,7 tis.202576,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,3 mil., 2022 2,5 mil., 2023 3,1 mil., 2024 3,7 mil., 2025 3,2 mil.20212,3 mil.20222,5 mil.20233,1 mil.20243,7 mil.20253,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,2 mil. € 76,3 tis. €
2024 3,7 mil. € 296,7 tis. €
2023 3,1 mil. € 243,7 tis. €
2022 2,5 mil. € 145,1 tis. €
2021 2,3 mil. € 77,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok77,4 tis. €
  • Zásoby144 €
  • Dlhodobé pohľadávky95,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky990,6 tis. €
  • Finančné účty226,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie119,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie30,0 tis. €
  • Kapitálové fondy251,1 tis. €
  • Fondy zo zisku3,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov358,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie76,3 tis. €
  • Rezervy45,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky747 €
  • Krátkodobé záväzky731,8 tis. €
  • Bankové úvery2,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie10,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma POS Media Slovakia, s. r. o. v konkurze?

POS Media Slovakia, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma POS Media Slovakia, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala POS Media Slovakia, s. r. o. tržby 3,2 mil. €.

Je firma POS Media Slovakia, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 POS Media Slovakia, s. r. o. dosiahla zisk 76,3 tis. €.

Je POS Media Slovakia, s. r. o. platiteľom DPH?

POS Media Slovakia, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma POS Media Slovakia, s. r. o. sídli?

POS Media Slovakia, s. r. o. má sídlo na adrese Račianska 153, Bratislava - mestská časť Rača, 831 54.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026