DE ROSSI - LUNETTE, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35764520
DIČ: 2020254720
IČ DPH: SK2020254720
Líščie údolie 57, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Líščie údolie 57, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.78
Dátum vzniku: 20. 4. 1999
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 1999
Spisová značka: Sro/18873/B
Predmet podnikania (výber): očná optika; technicko - organizačné zabezpečenie kurzov a školení; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Farkaš od 7. 5. 2014
    konateľspoločník
  • Veronika Višenková od 7. 5. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DE ROSSI - LUNETTE, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 9,0 tis. € a tržby jej klesli o 37 % na 53,1 tis. €.

53,1 tis. €
Tržby
9,0 tis. €
Strata
57,6 tis. €
Aktíva
-44,1 tis. €
Vlastné imanie
177 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,8 tis., 2022 9,1 tis., 2023 1,5 tis., 2024 8,5 tis., 2025 −9,0 tis.20215,8 tis.20229,1 tis.20231,5 tis.20248,5 tis.2025−9,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 56,4 tis., 2022 60,4 tis., 2023 54,8 tis., 2024 84,7 tis., 2025 53,1 tis.202156,4 tis.202260,4 tis.202354,8 tis.202484,7 tis.202553,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 53,1 tis. € -9,0 tis. €
2024 84,7 tis. € 8,5 tis. €
2023 54,8 tis. € 1,5 tis. €
2022 60,4 tis. € 9,1 tis. €
2021 56,4 tis. € 5,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie-44,1 tis. €
  • Záväzky101,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DE ROSSI - LUNETTE, s.r.o. v konkurze?

DE ROSSI - LUNETTE, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DE ROSSI - LUNETTE, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DE ROSSI - LUNETTE, s.r.o. tržby 53,1 tis. €.

Je firma DE ROSSI - LUNETTE, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DE ROSSI - LUNETTE, s.r.o. vykázala stratu 9,0 tis. €.

Je DE ROSSI - LUNETTE, s.r.o. platiteľom DPH?

DE ROSSI - LUNETTE, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DE ROSSI - LUNETTE, s.r.o. sídli?

DE ROSSI - LUNETTE, s.r.o. má sídlo na adrese Líščie údolie 57, Bratislava, 842 31.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026