PINNAC COMPANY, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35757078
DIČ: 2021418113
IČ DPH: SK2021418113
Stará Vajnorská 17, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Stará Vajnorská 17, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.53
Dátum vzniku: 1. 12. 1998
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 8. 2014
Spisová značka: Sro/18226/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti; Kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti; Sprostredkovateľská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Lin Mingteng od 6. 2. 2009
    konateľ
  • Maroš Klubica od 8. 9. 2014
    konateľ
  • Guo Guofei od 15. 1. 2023
    spoločník
  • Tang Qi Hui od 1. 12. 1998
    spoločník
  • Xu Caixia od 4. 6. 2008
    spoločník
  • Zhang Shaoxiang od 1. 12. 1998
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PINNAC COMPANY, s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 7,2 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 388,4 tis. €.

388,4 tis. €
Tržby
7,2 tis. €
Zisk
396,7 tis. €
Celkové výnosy
271,6 tis. €
Aktíva
189,4 tis. €
Vlastné imanie
30 %
Celková zadlženosť
10,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,9 tis., 2022 24,9 tis., 2023 17,7 tis., 2024 −10,9 tis., 2025 7,2 tis.20219,9 tis.202224,9 tis.202317,7 tis.2024−10,9 tis.20257,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 201,8 tis., 2022 434,0 tis., 2023 378,9 tis., 2024 373,6 tis., 2025 388,4 tis.2021201,8 tis.2022434,0 tis.2023378,9 tis.2024373,6 tis.2025388,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 388,4 tis. € 7,2 tis. €
2024 373,6 tis. € -10,9 tis. €
2023 378,9 tis. € 17,7 tis. €
2022 434,0 tis. € 24,9 tis. €
2021 201,8 tis. € 9,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok56,3 tis. €
  • Zásoby13,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky9,4 tis. €
  • Finančné účty186,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie6,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov171,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie7,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky40,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky42,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PINNAC COMPANY, s.r.o. v konkurze?

PINNAC COMPANY, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PINNAC COMPANY, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PINNAC COMPANY, s.r.o. tržby 388,4 tis. €.

Je firma PINNAC COMPANY, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PINNAC COMPANY, s.r.o. dosiahla zisk 7,2 tis. €.

Je PINNAC COMPANY, s.r.o. platiteľom DPH?

PINNAC COMPANY, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PINNAC COMPANY, s.r.o. sídli?

PINNAC COMPANY, s.r.o. má sídlo na adrese Stará Vajnorská 17, Bratislava, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026