GAVIA stavebná spoločnosť s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35753862
DIČ: 2020211853
IČ DPH: SK2020211853
Kremnická 18, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kremnická 18, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 21. 9. 1998
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 23. 10. 1998
Spisová značka: Sro/17970/B
Predmet podnikania (výber): automatizované spracovanie dát; digitálne tlačenie; ofsetová tlač …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Denis Barát od 15. 2. 2017
    konateľspoločník
  • Jana Barátová od 24. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GAVIA stavebná spoločnosť s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 14 % na 56,3 tis. € a tržby jej narástli o 34 % na 5,6 mil. €.

5,6 mil. €
Tržby
56,3 tis. €
Zisk
5,7 mil. €
Celkové výnosy
2,9 mil. €
Aktíva
423,4 tis. €
Vlastné imanie
86 %
Celková zadlženosť
5,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 42,8 tis., 2022 98,0 tis., 2023 21,2 tis., 2024 65,2 tis., 2025 56,3 tis.202142,8 tis.202298,0 tis.202321,2 tis.202465,2 tis.202556,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,6 mil., 2022 4,0 mil., 2023 3,7 mil., 2024 4,2 mil., 2025 5,6 mil.20212,6 mil.20224,0 mil.20233,7 mil.20244,2 mil.20255,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,6 mil. € 56,3 tis. €
2024 4,2 mil. € 65,2 tis. €
2023 3,7 mil. € 21,2 tis. €
2022 4,0 mil. € 98,0 tis. €
2021 2,6 mil. € 42,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok394,3 tis. €
  • Zásoby19,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,0 mil. €
  • Finančné účty300,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie243,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku1,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov358,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie56,3 tis. €
  • Rezervy11,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky335,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky2,1 mil. €
  • Bankové úvery115,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GAVIA stavebná spoločnosť s. r. o. v konkurze?

GAVIA stavebná spoločnosť s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GAVIA stavebná spoločnosť s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GAVIA stavebná spoločnosť s. r. o. tržby 5,6 mil. €.

Je firma GAVIA stavebná spoločnosť s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GAVIA stavebná spoločnosť s. r. o. dosiahla zisk 56,3 tis. €.

Je GAVIA stavebná spoločnosť s. r. o. platiteľom DPH?

GAVIA stavebná spoločnosť s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GAVIA stavebná spoločnosť s. r. o. sídli?

GAVIA stavebná spoločnosť s. r. o. má sídlo na adrese Kremnická 18, Bratislava, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026