Realitná spoločnosť VINOHRADY , spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35749016
DIČ: 2021402416
IČ DPH: SK2021402416
Staré Grunty 162, Bratislava-Karlova Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Staré Grunty 162, Bratislava-Karlova Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.32
Dátum vzniku: 29. 6. 1998
Základné imanie: 230,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2005
Spisová značka: Sro/17562/B
Predmet podnikania (výber): - prenájom nehnuteľností bez poskytovania iných než základných služieb spojených s nájmom; sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť); činnosť organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • JUDr. Peter Kubík od 10. 1. 2000
    konateľspoločník
  • Mgr. Katarína Reichwalderová od 16. 9. 2002
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Realitná spoločnosť VINOHRADY , spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 605,4 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 91,0 tis. €.

91,0 tis. €
Tržby
605,4 tis. €
Zisk
911,0 tis. €
Celkové výnosy
2,5 mil. €
Aktíva
942,7 tis. €
Vlastné imanie
63 %
Celková zadlženosť
40,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,1 tis., 2022 272,3 tis., 2023 −4,5 tis., 2024 17,0 tis., 2025 605,4 tis.20217,1 tis.2022272,3 tis.2023−4,5 tis.202417,0 tis.2025605,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 102,5 tis., 2022 452,6 tis., 2023 116,1 tis., 2024 92,7 tis., 2025 91,0 tis.2021102,5 tis.2022452,6 tis.2023116,1 tis.202492,7 tis.202591,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 91,0 tis. € 605,4 tis. €
2024 92,7 tis. € 17,0 tis. €
2023 116,1 tis. € -4,5 tis. €
2022 452,6 tis. € 272,3 tis. €
2021 102,5 tis. € 7,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,9 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky422,3 tis. €
  • Finančné účty241,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie997 €

Pasíva

  • Základné imanie230,0 tis. €
  • Fondy zo zisku23,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov84,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie605,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky392 €
  • Krátkodobé záväzky1,6 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Realitná spoločnosť VINOHRADY , spol. s r.o. v konkurze?

Realitná spoločnosť VINOHRADY , spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Realitná spoločnosť VINOHRADY , spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Realitná spoločnosť VINOHRADY , spol. s r.o. tržby 91,0 tis. €.

Je firma Realitná spoločnosť VINOHRADY , spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Realitná spoločnosť VINOHRADY , spol. s r.o. dosiahla zisk 605,4 tis. €.

Je Realitná spoločnosť VINOHRADY , spol. s r.o. platiteľom DPH?

Realitná spoločnosť VINOHRADY , spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Realitná spoločnosť VINOHRADY , spol. s r.o. sídli?

Realitná spoločnosť VINOHRADY , spol. s r.o. má sídlo na adrese Staré Grunty 162, Bratislava-Karlova Ves, 841 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026