Ysselbach - ENVIMET Slovakia, s.r.o. v likvidácii

V likvidácii
IČO: 35748966
DIČ: 2020271594
IČ DPH: SK2020271594
Wilsonova 2803/4, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Wilsonova 2803/4, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 26. 6. 1998
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 1998
Spisová značka: Sro/17557/B
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); - sprostredkovateľská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dipl.Ing. Peter Martinček od 25. 1. 2001
    konateľ
  • Eas Envimet Analytical Systems Ges.m.b.H. od 23. 7. 2022
    spoločník
  • JUDr. Eva Vodová od 21. 7. 2026
    likvidátor

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Ysselbach - ENVIMET Slovakia, s.r.o. v likvidácii v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 5,7 tis. € a tržby jej klesli o 12 % na 67,9 tis. €.

67,9 tis. €
Tržby
5,7 tis. €
Strata
62,3 tis. €
Aktíva
51,2 tis. €
Vlastné imanie
18 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 442, 2022 −474, 2023 3,3 tis., 2024 1,9 tis., 2025 −5,7 tis.20214422022−47420233,3 tis.20241,9 tis.2025−5,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 67,1 tis., 2022 186,9 tis., 2023 94,7 tis., 2024 77,4 tis., 2025 67,9 tis.202167,1 tis.2022186,9 tis.202394,7 tis.202477,4 tis.202567,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 67,9 tis. € -5,7 tis. €
2024 77,4 tis. € 1,9 tis. €
2023 94,7 tis. € 3,3 tis. €
2022 186,9 tis. € -474 €
2021 67,1 tis. € 442 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie51,2 tis. €
  • Záväzky11,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Ysselbach - ENVIMET Slovakia, s.r.o. v likvidácii v konkurze?

Ysselbach - ENVIMET Slovakia, s.r.o. v likvidácii nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Ysselbach - ENVIMET Slovakia, s.r.o. v likvidácii tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Ysselbach - ENVIMET Slovakia, s.r.o. v likvidácii tržby 67,9 tis. €.

Je firma Ysselbach - ENVIMET Slovakia, s.r.o. v likvidácii v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Ysselbach - ENVIMET Slovakia, s.r.o. v likvidácii vykázala stratu 5,7 tis. €.

Je Ysselbach - ENVIMET Slovakia, s.r.o. v likvidácii platiteľom DPH?

Ysselbach - ENVIMET Slovakia, s.r.o. v likvidácii je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Ysselbach - ENVIMET Slovakia, s.r.o. v likvidácii sídli?

Ysselbach - ENVIMET Slovakia, s.r.o. v likvidácii má sídlo na adrese Wilsonova 2803/4, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026