adidas Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35739738
DIČ: 2020229618
IČ DPH: SK2020229618
Prievozská 4D, Blok E, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Prievozská 4D, Blok E, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.42
Dátum vzniku: 29. 1. 1998
Základné imanie: 66,4 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 1998
Spisová značka: Sro/16649/B
Predmet podnikania: - nákup tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja a predaj v rozsahu voľnej živnosti formou maloobchodu a veľkoobchodu

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Barbara Niepel od 12. 7. 2024
    konateľ
  • Tristan Merkaert od 2. 7. 2026
    konateľ
  • adidas AG od 13. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť adidas Slovakia, s.r.o. v roku 2024 zvýšila zisk o 57 % na 785,9 tis. € a tržby jej klesli o 1 % na 13,5 mil. €.

13,5 mil. €
Tržby
785,9 tis. €
Zisk
2,2 mil. €
Aktíva
1,1 mil. €
Vlastné imanie
49 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 589,8 tis., 2021 1,2 mil., 2022 328,0 tis., 2023 501,1 tis., 2024 785,9 tis.2020589,8 tis.20211,2 mil.2022328,0 tis.2023501,1 tis.2024785,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 24,1 mil., 2021 21,8 mil., 2022 21,2 mil., 2023 13,6 mil., 2024 13,5 mil.202024,1 mil.202121,8 mil.202221,2 mil.202313,6 mil.202413,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 13,5 mil. € 785,9 tis. €
2023 13,6 mil. € 501,1 tis. €
2022 21,2 mil. € 328,0 tis. €
2021 21,8 mil. € 1,2 mil. €
2020 24,1 mil. € 589,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie1,1 mil. €
  • Záväzky1,1 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma adidas Slovakia, s.r.o. v konkurze?

adidas Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma adidas Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala adidas Slovakia, s.r.o. tržby 13,5 mil. €.

Je firma adidas Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 adidas Slovakia, s.r.o. dosiahla zisk 785,9 tis. €.

Je adidas Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

adidas Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma adidas Slovakia, s.r.o. sídli?

adidas Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Prievozská 4D, Blok E, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026